Регіонали дорікнули Ющенку, що він поводиться як Кучма

Поведінка Ющенка нагадала регіоналам поведінку Кучми, який "всіма способами намагався втриматися у своєму кріслі".

Ганна Герман
УНІАН
Ганна Герман
Партія регіонів радить президенту Віктору Ющенку піднятися над образами, власними амбіціями та ілюзією стосовно того, що він має якийсь шанс залишитися президентом.

Про це заявила народний депутат від ПР Ганна Герман, коментуючи намір президента звернутися до Конституційного суду, якщо парламент подолає вето на закон про вибори глави держави.

Ганна Герман стверджує, що було б добре ще раз зустрітися всім учасникам процесу і спокійно висловити свої побажання до цього закону і зробити все, щоб найкращі з цих побажань ввійшли в цей закон.

"Якщо президентові Ющенку не вистачить державницького мислення на таку позицію, то тоді доведеться робити дуже сумні паралелі, бо його поведінка в такому разі буде нагадувати поведінку президента Кучми, який свого часу всіма законними і незаконними способами намагався втриматися в своєму кріслі. Поведінка Ющенка зараз виглядає саме так, якщо він робить все, щоб Україна обирала наступного президента за старим законом, який давав стільки можливостей для фальсифікацій", – сказала Ганна Герман.

За її словами, якщо в пропозиціях Ющенка є якесь раціональне зерно, це можна додавати до цього виборчого закону, але не можна ставити ультиматум: або ви робите так, як я кажу, або я подаю до Конституційного Суду. "Ну не можна поводитися, як маленька примхлива дитина", – сказала Герман.

Вона не виключає, що Партія регіонів розгляне зауваження Президента Ющенка до цього закону: "Партія регіонів завжди дослухається до будь-якої висловленої думки і завжди намагається займати конструктивну позицію і шукати раціональне зерно. Але ми достатньо впливова політична сила, найбільша політична сила і ми ніколи не дозволяємо, щоб з нами говорили менторським тоном".

Нагадаємо, Віктор Ющенко наклав вето на нову редакцію закону про вибори президента України, ухвалену в липні. Зміни в законі полягали у скороченні термінів проведення виборчої кампанії зі 120 до 90 днів, підвищення застави для кандидатів у президенти до 2,5 мільйона гривень. Крім того, депутати ліквідували інститут відкріпних посвідчень і підписних листів на підтримку кандидата на посаду президента і внесли низку змін.

21 серпня Верховна рада збереться на ініційовану БЮТ позачергову сесію, щоб подолати вето Ющенка.

Крім того, депутати збираються подолати вето президента на виділення майже 10 мільярдів гривень нацбанку на підготовку до Євро-2012.

Читайте також:

Ющенко ветував закон про вибори через турботу про українців за кордоном

Ющенко відмовився обирати президента за новими правилами

Секретаріат президента прогнозує зрив виборів через БЮТ і регіоналів

ЦВК готовий відкрити виборчу кампанію на 30 днів раніше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: