Регіонали: Фальсифікатори готують дублікати печаток виборчих комісій

Партія регіонів заявляє, що влада до виборів готує дублікати печаток.

Партія регіонів заявляє, що діюча влада має намір замовити дублікати печаток дільничних виборчих комісій з метою сфальсифікувати результати президентських виборів.

"Дані соцопитувань свідчать про безперечну перемогу Віктора Януковича на виборах президента", - заявив він член фракції Олександр Єфремов. "Але влада має нахабність стверджувати, що обман виборців готує опозиція", - зазначив депутат.

"У руках Тимошенко зосереджені органи виконавчої влади, лояльні суди, контролюючі структури і МВС на чолі з кишеньковим міністром Луценком. Усе це реальні інструменти фальсифікації", - заявив Єфремов.

За його словами, "з метою забезпечити контроль і вплинути на голосування студентів київських вузів, міністром освіти Іваном Вакарчуком дана негласна вказівка на скорочення канікул, зміну і перенесення терміну зимової сесії".

"Уже сьогодні стали відомі факти, коли організатори фальсифікацій намагаються замовити дублікати печаток дільничних виборчих комісій", - продовжив він.

Нагадаємо, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович виявив упевненість, що його головний суперник на виборах президента України - глава уряду Юлія Тимошенко спробує сфальсифікувати їх результати, але з цього все одно нічого не вийде.

8 грудня у Конституційному суді заявили, що яким би досконалим не був закон про вибори, можливість фальсифікацій, при бажанні, завжди знайдеться.

Читайте також: 

Майже 20% українців не знають, за кого голосувати

Тимошенко: Ющенко прямою наводкою мочить по мені

Тимошенко не пустить на дільниці "туристів" від Януковича

Янукович: Тимошенко готує фальсифікаці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: