Регіонали готові на мегакоаліцію без Тимошенко

Після президентських виборів у парламенті може з'явитися коаліція ПР, БЮТ, Блоку Литвина й частини "Нашої України". При цьому участь Юлії Тимошенко в мегакоаліції необов'язкова.

Після виборів президента можливе створення коаліції у складі фракцій Партії регіонів, Блоку Юлії Тимошенко, Блоку Литвина й частини "Нашої України".

Такі прогнози дав депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів Василь Хара.

"Я думаю, що конфігурація нової коаліції може бути такою: Блок Юлії Тимошенко, Блок Литвина, наша фракція (Партії регіонів - ред.) і, можливо, частина фракції "Наша Україна", - сказав він, додавши, що таким чином у коаліції може бути більше 300 депутатів.

"Можливо, туди ввійде й Комуністична партія, хоча КПУ неприродно бути в такій коаліції", - додав Хара.

На думку Хари, участь БЮТ у новій коаліції можлива без участі самої Юлії Тимошенко.

"Оскільки багато великих бізнесменів у її блоці за гроші купили собі місце, щоб захистити себе й свій бізнес. А бізнес не має політичного розфарбування й завжди тяжіє ближче до влади", - сказав він.

При цьому "регіонал" вважає недоцільним проведення після виборів президента позачергових виборів парламенту.

"Я думаю, що першим кроком після президентських виборів буде спроба відтворення більшості в парламенті. Тому що нові вибори - це час, це великі витрати й так далі", - сказав він.

Хара також шкодує, що раніше ПР не вдалося створити коаліцію з БЮТ.

"Я шкодую, що в нас не вийшло об'єднання із Блоком Юлії Тимошенко, оскільки на той час це був найкращий варіант, і економіка нашої країни не впала б настільки, як вона впала сьогодні", - сказав він.

Нагадаємо, кандидат у президенти, лідер Партії регіонів Віктор Янукович не виключив можливості формування коаліції ПР та БЮТ після президентських виборів, але тільки за умови, що прем'єр-міністром буде представник Партії регіонів.

Читайте також:

Конституційний суд визнав роботу Верховної ради незаконною

Янукович не довірить прем`єрский пост Тимошенко навіть у разі коаліції ПР і БЮТ

Янукович збирається розпустити Раду

Партія регіонів підтвердила готовність відправити Тимошенко у відставку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: