Регіонали готові підтримати уряд в обмін на відставку двох міністрів

Партія регіонів голосуватиме за кадровий пакет уряду, якщо до нього буде включено питання про відставку Вакарчука й Луценка.

Фракція Партії регіонів пропонує голосувати урядові кадрові пропозиції у пакеті зі звільненням міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і міністра освіти Івана Вакарчука.

Про це на погоджувальній раді повідомив член фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

"Звичайно, коаліція має розглянути кадрові питання, але хотілося б, щоб ми все-таки відреагували на ті виклики, які були раніше", - зауважив депутат.

"Тому було б цілком логічно, якби кадрові питання розглянули у пакеті разом з питанням оцінки роботи Луценка", - заявив Єфремов.

"Наша фракція підтримала б також звільнення міністра освіти Вакарчука за усі ті проблеми, які він приніс нашій державі своїми діями на посаді міністра", - додав депутат.

Нагадаємо, фракція Партія регіонів ще до парламентських канікул вимагала відставки міністра внутрішніх справ Юрія Луценка і міністра освіти і науки Івана Вакарчука.

Зокрема, регіонали під гаслом "Алкоголіків і націоналістів у відставку!" блокували трибуну Верховної ради, вимагаючи включити в урядовий "кадровий пакет" звільнення двох міністрів.

Читайте також:

За блокування Верховної ради у депутатів відбиратимуть зарплати

Герман: у вівторок в Раді буде нова коаліція

Янукович застерігає Верховну раду від саморозпуску

Литвин подарував кіровоградському студенту годинник від Кучми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: