"Регіонали" готові притягти Луценка до кримінальної відповідальності

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко обізвав Юрія Луценка "цуциком", який нашкодив на виборах президента.

Народний депутат від фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко заявив, що Юрій Луценко буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

"Зараз екс-міністр МВС Юрій Луценко нагадує цуцика, який зробив шкоду, а не "термінатора" і не дільничного з "Холодного Літа" як він сам себе називає - порушив закони України і тепер відчайдушно виправдовується перед своєю "патронесою" про те, що не зміг виконати завдання", - заявив Колесніченко.

"Смішно чути слова колишнього головного міліціонера про те, що підставою для звільнення послужила, начебто, його принципова позиція і боротьба з фальсифікаціями під час голосування вдома в першому турі виборів президента України", - зазначив нардеп.

Він повідомив, що як народний депутат зараз перевіряє "десятки заяв самих міліціонерів про те, що їх примушували організовувати і одразу ж "розкривати" фальшиві заяви про бажання голосувати на дому, щоб потім дискредитувати саму процедуру і зірвати вибори".

"Якщо ці заяви підтвердяться, то Луценко не тільки буде ганебно вигнаний з правоохоронних органів, але і притягнутий до кримінальної відповідальності. Таким чином, втілиться в життя хоч би одна обіцянка, яку дав він і його команда - "злочинці сидітимуть у в'язниці", - підкреслив Колесніченко.

Нагадаємо, 28 січня Верховна рада звільнила Юрія Луценка з посади міністра внутрішніх справ, але одразу після цього уряд на позачерговому засіданні призначив його першим заступником і виконуючим обов’язки глави МВС.

Партія регіонів у зв’язку з цим подала до суду, і 29 січня Окружний адміністративний суд Києва зупинив рішення уряду, таким чином позбавивши Луценка права виконувати обов’язки міністра.

Водночас сам Луценко запевняє, що його повноваження припиняться тільки тоді, коли буде призначеного "повноцінного" керівника МВС.

Читайте також:

Суд звільнив Луценка з посади в.о. глави МВС

Луценко керуватиме МВС, поки йому не знайдуть повноцінну заміну

ПР: Луценко не має необхідної освіти для посади заступника міністра

Янукович закликав Луценка бути мужиком й піти з МВС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: