"Регіонали" готові стати центром коаліції з БЮТ

Представник ПР Сергій Льовочкін говорить, що його партія готова об'єднатися з усіма, крім націоналістів і антидержавних політичних сил.

Партія регіонів може створити парламентську коаліцію з БЮТ, якщо Блок Тимошенко візьме курс на реформи.

Про це в ефірі програми "Наверху. Евгений Киселев" на телеканалі TBi заявив заступник голови фракції ПР у Верховній раді Сергій Льовочкін.

"Володіючи антикризовою програмою, програмою реформ, наша партія може бути в центрі коаліції. І ми повинні формувати економічну програму, щоб виводити країну з кризи", - сказав він.

"І це принцип, головний, що повинен лежати в основі будь-якої коаліції – реформи. І заради них коаліція, а не коаліція заради збереження когось при портфелях, при владі, як це передбачалося в тому форматі об'єднання з БЮТ", - уточнив Льовочкін.

За його словами, в коаліційних переговорах з БЮТ наприкінці минулого року він участі не брав. У той же час, він знає, що запропоновані політсилою Юлії Тимошенко умови об'єднання тоді не мали нічого спільного з позиціями, на яких має будуватися коаліція.

За словами Льовочкіна, сьогодні не виключене об'єднання "регіоналів" із жодною політичною силою, крім ультранаціоналістів і антидержавних політичних сил, які заперечують українську державність.

"Має пройти очищення виборами. Після цього повинна бути сформована широка коаліція, на якій завжди наполягала Партія регіонів, і лише після цього можна говорити про уряд національної згоди або порятунку", - впевнений Льовочкін.

Той уряд, який пропонується зараз, він назвав "урядом порятунку Тимошенко".

За словами Льовочкіна, в чинного Кабміну немає програми виходу з кризи. "Таке враження, що уряд набрав повітря і хоче пробігти дистанцію до наступних президентських виборів, і ми повинні вступити у цей уряд, тим самим підтримавши Тимошенко і взявши відповідальність за все те, що вона робила в економіці", - наголосив він.

Крім того, Льовочкін нагадав, що всі депутати від ПР, окрім "парочки зрадників" проголосували за відставку уряду Тимошенко.

Щодо свого публічного вибачення перед опонентами в Партії регіонів депутат сказав: "Ситуація вичерпана. Одночасно я хотів би сказати, що готовий на будь-які кроки заради єдності в Партії регіонів, заради того, щоб вона перемагала... і природно, заради перемоги на майбутніх президентських виборах для лідера нашої партії Віктора Януковича".

Нагадаємо, раніше Сергій Льовочкін заявляв, що частина ПР намагається здати партію Блоку Тимошенко. За це Льовочкіну пригрозили виключенням із лав "регіоналів".

Пізніше Льовочкін публічно вибачився за свої емоційні висловлювання на адресу окремих представників ПР із приводу спроб створити коаліцію з БЮТ.

Скандал у партії виник після того, як 5 лютого "регіонали" не змогли відправити у відставку уряд Юлії Тимошенко.

Читайте також:

Янукович: в ПР є розбіжності, розколу - нема

ПР підготувала антикризову програму, але чекає виборів

Депутат ПР погрожує оприлюднити запис про відставку уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: