"Регіонали" готові зробити у Львові польську мову регіональною

Керівник виборчої кампанії Віктора Януковича на Львівщині запропонував вийти з ініціативою ведення польської мови у статусі регіональної.

Керівник виборчої кампанії кандидата в президенти Віктора Януковича на Львівщині Олександр Горошкевич не виключив, що в разі приходу до влади його команди польська мова у Львові може стати регіональною.

Горошкевич зазначив, що в Україні проживає дуже багато національних меншин, і якщо вони будуть ініціювати мовні питання, то їх можна буде вирішувати на регіональному рівні.

"У Львові, зокрема, проживає дуже багато поляків. Будь ласка, виходьте із ініціативою (ведення польської мови у статусі регіональної), будемо це питання вирішувати", - пообіцяв "регіонал".

Він також повідомив, що Віктор Янукович як президент України має намір будувати сильні дружні відносини із Польщею. Ще одним вектором програми Партії регіонів є інтеграція у ЄС.

"Питання НАТО доцільно винести на референдум, хай суспільство саме визначиться з цього питання", – сказав Горошкевич.

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович послідовно виступав за ухвалення нового закону про мови, завдяки якому російська мова буде вживатися в усіх сферах життя в Україні. Він обіцяв, що закон буде ухвалено одразу після виборів.

Читайте також:

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Янукович пообіцяв створити всі умови для вживання російської мови

Янукович вважає Чехова "великим українським поетом"

В Криму Януковича зустрічали плакатами "Всю владу донецьким пацанам!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: