Регіонали хочуть крісло спікера

Регіонал Юрій Мірошниченко пропонує обрати головою Верховної ради представника ПР, але не уточнює, кого саме.

Депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко вважає, що головою парламенту повинен стати представник його політичної сили.

Про це повідомила прес-служба ПР.

Юрій Мірошниченко
УНІАН
Юрій Мірошниченко впевнений, що консолідувати Верховну раду зможе лише представник Партії регіонів
"Принципова наша позиція полягає в тому, що Верховну раду повинен очолити представник Партії регіонів", - сказав Мірошниченко.

При цьому він підкреслив, що називати зараз конкретну кандидатуру від ПР на цю посаду передчасно.

"Це пов'язано з тим, що передчасне оприлюднення нашої кандидатури призведе до того, що наші політичні опоненти почнуть зосереджувати свої зусилля не на парламентській роботі, а на дискредитації цієї людини", - вважає регіонал.

На думку Мірошниченка, якщо виникне питання про підтримку на пост спікера представника не від ПР, то це має стати результатом більш широкого компромісу, ніж простий розподіл посад у парламенті.

Водночас, зазначає він, ПР у жодному разі не буде підтримувати одіозних політиків, котрі персоніфікують неприйнятний для ПР і її виборців політичний курс.

"Ми згодні підтримати людину, яка, на наш погляд, здатна об'єднати суспільство, уміє й готова знаходити компроміси, і чує не тільки ту політичну силу, за квотою якої пройшла в парламент, але й політичних опонентів", - говорить Мірошниченко.

При цьому він зазначає, що позиція Партії регіонів залишається незмінною - коаліція повинна створюватися саме на базі її програми.

"Ми впевнені, що повинна існувати коаліція, що включатиме понад 300 народних обранців", - зазначає депутат.

Як повідомляв iPlus, голова фракції блоку "Наша Україна - Народна Самооборона" В'ячеслав Кириленко пропонує своїй політичній силі висунути на посаду голови Верховної ради виконуючого обов'язки міністра закордонних справ Арсенія Яценюка.

Фракція Партії регіонів має намір визначитися з підтримкою кандидатури Яценюка після її офіційного висування.

Блок Юлії Тимошенко готовий підтримати кандидатуру Яценюка в разі її висування на посаду голови Ради.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: