"Регіонали" хочуть обміняти свою антикризову програму на міністерські крісла

Програма діяльності уряду, яка розглядалася комітетом ще в грудні, не має ніякого відношення до антикризових заходів, переконані "регіонали".

Депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий запропонував уряду використати антикризову програму Партії регіонів. Однак він додав, що тоді "регіонали" будуть "ставити питання про заміну всього фінансово-економічного блоку уряду".

Про це повідомляє прес-служба партії.

Заступник глави парламентського комітету по соцполітиці зазначив, що "програма діяльності уряду, яка розглядалася комітетом ще в грудні, не має ніякого відношення до антикризових заходів".

"Це була проста програма діяльності уряду на 2009 рік, там немає ніякої конкретики. Сьогодні прийшов час внести в зал два-три пункти, але антикризових", - додав Сухий.

За його словами, законопроекти, які пропонує уряд як антикризові, не передбачають реальних заходів щодо подолання наслідків кризи.

"Акцизний збір - це не антикризовий захід, це просто наповнення бюджету, тому що там діра в 7 мільярдів", - підкреслив він.

У той же час депутат висловив думку, що ситуація в Україні погіршується з кожним днем.

"Ще три місяці назад на одне вакантне місце було чотири безробітних, сьогодні - уже 11, а в Західній Україні - 30-40", - сказав парламентарій.

Читайте також:

Тимошенко готова змінити весь Кабмін. І себе також

Янукович не вірить, що Тимошенко прийме антикризову програму

Тимошенко переконана, що "регіонали" проплатили свої мітинги

Янукович пропонує повести вибори раніше 25 жовтня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: