Регіонали хочуть подовжити повноваження Ради до 2015 року

За словами регіонала, для реалізації ініціативи про проведення парламентських і президентських виборів необхідно провести референдум про продовження повноважень Ради.

Глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов виступає за проведення виборів президента і парламенту в один рік, тобто в 2015 році.

За словами парламентаря, для реалізації такої ініціативи необхідно провести референдум про продовження повноважень Ради.

"Я сам для себе бачу подальший розвиток подій таким чином: у нас зараз розведені в часі вибори президента і Верховної ради, хоча логіка підказує, що вони повинні проводитися в один час, щоб країна через рік не ходила на виборчі дільниці. Однак щоб це здійснити, треба продовжити чиїсь повноваження: або президента, або ВР. Звичайно, продовжити повноваження президента навряд чи вийде, тому найбільш реальний крок - продовжити повноваження парламенту", - заявив Єфремов.

При цьому депутат додав, що продовження повноважень Ради неможливо без проведення всеукраїнського референдуму.

"Якщо переобрати парламент в 2012 році, а потім на три роки продовжити повноваження президента - ви розумієте, що тоді про нас будуть говорити. І президент на це сам ніколи не піде", - підкреслив політик.

"Тому необхідно буде порадитися з народом - щоб не група народних депутатів приймала рішення продовжити собі повноваження, а народ приймав відповідне рішення. Втім, якщо народ скаже цим ініціативам" ні "- значить, ні", - заявив Єфремов.

Як повідомлялося, Єфремов також заявив,  про намір ввести пряме президентське правління в Україні в разі, якщо опозиція не піде на компроміси з владою та не розблокує роботу ВР.

Раніше віце-спікер парламенту Микола Томенко заявляв, що на Банковій розробляється законопроект про подовження повноважень парламенту до 7 років.

Читайте також:

ПР погрожує віддати Януковичу пряме правління Україною

Азаров звільнить міністрів, які братимуть участь у виборах

"Регіони" запросили міжнародних спостерігачів на місцеві вибори

Редакторів ЗМІ зобов'язали звітувати про зміну політичної орієнтації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: