Регіонали хочуть зрозуміти Тимошенко

ПР намагається з'ясувати, чому Юлія Тимошенко не запобігла рішенню міжнародного суду Стокгольма за позовом "РосУкрЕнерго".

Партія регіонів намагається зрозуміти, чому попередня влада не зробила нічого, щоб запобігти рішенню міжнародного суду Стокгольма за позовом "РосУкрЕнерго".

Про це заявив лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов.

"Давайте не забувати про те, що даний інцидент між "РосУкрЕнерго" і особисто Тимошенко (Юлія Тимошенко - екс-прем'єр) був ще ініційований при їх правлінні. Тобто, "РосУкрЕнерго" в результаті особистого конфлікту, який був розв'язаний Тимошенко, подав відповідний позов до Стокгольмського суду", - заявив він.

"Це питання тягнеться вже, принаймні, кілька місяців точно. І тоді виникає питання: Що ж було зроблено з їх боку для того, щоб зупинити цей процес і для того, щоб не було приводу для прийняття відповідного рішення?", - сказав Єфремов.

Політик акцентував увагу на необхідності з'ясувати причини події.

"Або це сталося через те, що Тимошенко непрофесіонал, і вона дала підстави для того, щоб фірма ("РосУкрЕнерго") могла звернутися до суду і в заздалегідь програшну ситуацію поставила нашу державу. Або тоді треба підняти інші всі питання", - зазначив Єфремов.

Зокрема, за словами депутата, до цих пір невідомо, хто ж став посередником у поставках газу до України після того, як уряд Тимошенко усунув "РосУкрЕнерго".

"Тимошенко прибрала компанію "РосУкрЕнерго", де є співзасновником Фірташ, але при цьому ціна на газ не зменшилася. Ми не отримали відповіді, хто замість цієї компанії став посередником", - заявив він.

Єфремов впевнений, що "ті заяви, які звучать, вони, перш за все, націлені на те, щоб вивести з-під удару безпосередніх фігурантів даного процесу".

Як відомо, міжнародний арбітражний суд Стокгольма 8 червня зобов'язав "Нафтогаз" повернути 11 мільярдів кубометрів газу компанії "РосУкрЕнерго".

Читайте також:

"Нафтогаз України" не віддасть Фірташу відсуджений газ

СБУ порушила справу за нанесення збитків державі через позов RosUkrEnergo

Через Фірташа "Нафтогаз" може залишитися восени без газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: