Регіонали назвали "День гніву" пшиком

Організований опозицією "День гніву" у столиці депутати від Партії регіонів назвали повним провалом. Вони порадили опонентам влади "відмовитися від ідеї марно витрачати час на різні мітинги".

Партія регіонів назвала акції протесту, анонсовані як "День гніву", пшиком.

"Анонсований "День гніву" – це черговий піар-хід опозиції, який, на їхню думку, повинен був принести їм політичні дивіденди. Насправді, в Україні зараз немає ні політичних, ні економічних, ні ідеологічних причин для протестних настроїв", - цитує прес-служба партії народного депутата Олега Надошу.

На думку депутата, опонентам влади слід відмовитися від ідеї марно витрачати час на різні мітинги і акції протесту.

"Набагато ефективніше пропонувати розумні і конструктивні ідеї щодо того, як проводити реформи, яких потребує Україна", - вважає політик.

На його думку, нинішні протести не мають під собою ніякого сенсу, оскільки "уряд Миколи Азарова, отримавши у спадок від попередньої влади величезні державні борги і розкрадену скарбницю, в стислі терміни зміг стабілізувати ситуацію, знівелювавши тим самим підстави для невдоволення громадян".

У свою чергу, депутат, лідер "Молодих регіонів" Андрій Пінчук заявив, що всі органи державної влади готові до конструктивного діалогу з опозицією "з метою покращення життя громадян".

"Сьогодні ми стали свідками того, що анонсована як багатотисячна акція "День гніву" не зібрала і тисячі своїх учасників. Очевидно, що це повний провал для їх організаторів", - резюмував Пінчук.

Він також переконаний у необхідності перейти від пікетів та акцій протесту до підготовки чітких та обґрунтованих пропозицій до влади зі сторони громадських організацій, підприємців з урахуванням економічної ситуації в країні.

"Іншого виходу сьогодні просто не існує", - підсумував політик

Як повідомлялося, в акції "День гніву" під будівлею Ради взяли учать кілька сотень людей. У той же час правопорядок на місці проведення акції був забезпечений майже тисячею міліціонерів. Організатори заявляють про намір продовжити "День гніву" безстроковою акцією протесту.

Читайте також:

Міліція відпустила всіх затриманих учасників "Дня гніву" в Києві

У сутичках під Радою в "День гніву" постраждав міліціонер

 У Києві активісти Дня гніву побилися з беркутівцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: