"Регіонали" назвали дурнею купівлю голосів

Регіонали вважють купівлю голосів дурнею і переконані, що позиція президента гарантує проведення чесних і прозорих виборів до місцевих рад.

Купувати голоси виборців технологічно дуже складно. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив народний депутат Дмитро Святаш.

"Технологічно купити голоси важко. Є, звісно, технічні засоби, можна на мобільний телефон зняти, але це все дурня. Єдиний спосіб з цим боротися - це розяснювальна робота з людьми і підвищення свідомості населення", - упевнений нардеп.

Святаш переконаний, що позиція президента гарантує проведення чесних і прозорих виборів до місцевих рад.

"Президент може прореагувати у межах свїх повноважень. Найменше - це звільнення. Якщо у діях буде склад злочину, то мова може йти про кримінальну відповідальність. Президент заявив, що він за чесні вибори. Губернатори мають забезпечити нормальну явку, рівні можливості для спостерігачів, а що стосується голосування, то це залежить від оцінки виборцями діяльності влади і опозиції", - переконаний "регіонал".

Святаш визнав те, що останнім часом рейтинги Партії регіонів катастрофічно впали.

"Наша партія прийшла до влади у дуже не благополучні для України часи. Наші непопулярні кроки - це хірургічне втручання, яке ми вимушені зробити. Знаєте, українці дуже критично ставляться до влади. Опозиція - це добре, а от влада... Вони хочуть покращення от зараз, сьогодні, а бажано ще вчора. Тому потрібно розуміти, що рівень підтримки влади під час непопулярних кроків завжди падає", - зазначив нардеп.

Святаш заперечив тиск з боку влади на опозицію і заявив, що виборчому процесу більше перешкоджають представники ВО "Батьківщини".

"У Харкові "Батьківщина" відкликає своїх представників у виборчих дільницях, блокують роботу виборчих комісій, щоб потім подати до суду. Не влада хоче нечесних виборів, а опозиція. Харків - це інтелігентне, демократичне місто, і як би не намагалися суперники Партії регіонів, ми маємо там велику перевагу перед усіма іншими. Наш кандадат у мери випереджає Авакова майже вдвічі, а ПР має перевагу як на партійному рівні, так і на мажоритарному", - підсумував "регіонал".

Як повідомлялося раніше, кожен п’ятий українець готовий продати свій голос на місцевих виборах, що відбудуться 31 жовтня. Втім, українці високо цінують свої голоси: вони готові продаватися за 500 гривень і більше.

Нагадаємо, 21 жовтня ВО "Свобода" презентувало громадську кампанію "Не продавай свій голос!". Свободівці розробили серію плакатів, найвдаліші з яких: "Продаєш голос на виборах? Продай нирку – заробиш більше", "Продаєш голос на виборах? Продай дитину – заробиш більше", "Продаєш голос на виборах? Продай тіло – заробиш більше" та інші.

31 жовтня в більшості регіонів України відбудуться вибори до місцевих органів влади. Вибори відбудуться майже в усіх регіонах, окрім Києва та Тернопільської області, де раніше місцева влада була переобрана достроково.

Читайте також:

Кожен п’ятий українець готовий продати свій голос

У Тягнибока закликали продавати нирки і дітей замість голосів

Майже половина українців не піде на вибори

Бюлетені на місцевих виборах будуть довжиною більше метра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: