"Регіонали" назвали Тимошенко "дніпропетровською базарною"

Прем'єр Юлія Тимошенко і члени Партії регіонів Сергій Льовочкін та Сергій Головатий обмінялися різкими закидами у Верховній раді.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що пропрезидентська частина у фракції Партії регіонів, зокрема, Сергій Льовочкін та Юрій Бойко мали привести президента Віктора Ющенка сьогодні до парламенту.

Про це Тимошенко заявила сьогодні у парламенті, відповідаючи на запитання депутата Партії регіонів Льовочкіна, чому Ющенко не прийшов на звіт уряду.

"Я хочу нагадати, якщо ви про президента питаєте, ви – пан Льовочкін, Бойко і Фірташ – команда президента, так приведіть його до парламенту" - сказала вона. Прем'єр вважає, що функціонування RosUkrEnergo за останні роки "достатньо, щоб президента заманити сюди".

"Мені дуже цікаво, що ви мені задаєте питання про президента. Це я мушу задати, що він буде робити – ви ж у нього кожен день, а я не можу три місяці з ним поспілкуватися", - заявила вона Льовочкіну.

У свою чергу "регіонал" заявив Тимошенко, що президент — її політичний партнер, який зробив її рейтинговим політиком і прем’єр-міністром.

Крім того, інший член Партії регіонів Сергій Головатий заявив, що коли прем’єр-міністр собі дозволяє "своїми устами переходити на стиль дніпропетровської базарної… я не буду говорити кого, по відношенню до глави держави", то це неприпустимо.

Він вважає, що спікер Володимир Литвин має зупинити "базарний стиль прем’єр-міністра, тому що політик може собі все дозволяти, лише не прем’єр-міністр".


Читайте також:

Депутати побилися через Тимошенко

Тимошенко попросила Герман залишатися жінкою 

Литвин заборонив депутатам-прогульникам голосувати проти Тимошенко

Відео"Регіонали" назвали Тимошенко "дніпропетровською базарною"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: