Регіонали назвали умову розірвання угоди про флот

Віктор Янукович готовий денонсувати угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту в Криму до 2042 року.

Президент Віктор Янукович готовий денонсувати угоду щодо російського флоту, якщо Конституційний Суд визнає її незаконною.

Такий висновок можна зробити зі слів лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.

Як відомо, 21 квітня Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Мєдвєдєв підписали угоду про продовження терміну базування Чорноморського флоту в Криму до 2042 року.

За його словами, ні президент, ні Кабмін, ні фракція Партії регіонів у Верховній раді не будуть звертатися до КС, щоб отримати роз'яснення щодо цієї угоди.

Депутат наголосив, що "дана процедура пройшла у рамках законів і Конституції".

"У цьому в нас немає жодних сумнівів...Юристи, з якими я розмовляв, і фахівці в цій області говорять, що з юридичної точки тут усе чисто", - сказав Єфремов.

При цьому депутат підкреслив, що президент Віктор Янукович як гарант Конституції готовий виконати рішення КС у випадку, якщо той визнає підписану угоду неконституційною.

Коментуючи майбутній розгляд у парламенті питання про ратифікацію угоди між Україною і Росією, Єфремов підкреслив, що копію угоди в п'ятницю отримали всі керівники парламентських комітетів.

"Тому всі розмови, що у них не було часу ознайомитися і провести дискусію, - блеф. Необхідно ставитися конструктивно до своєї роботи і робити те, що необхідно для держави", - заявив він.

Крім того, відповідаючи на питання, коли завершиться політичне протистояння, депутат сказав, що жорстке протистояння ще буде тривати "якийсь проміжок часу".

"Але в міру того, як суспільство почне усвідомлювати, що реформи і дії, які починаються, в кінцевому підсумку йдуть на благо нашій державі, вони почнуть спадати", - зазначив Єфремов.

Нагадаємо, що 27 квітня парламенти двох країн мають розглянути питання ратифікації договорів.

Читайте також:

Ющенко закликав Кравчука і Кучму виступити проти Януковича

Кучма вважає, що Янукович законно дозволив орендувати Севастополь Росії

Янукович: хай хтось спробує перешкодити ратифікації

КС: Оскаржити новий договір щодо ЧФ можуть лише Янукович чи Азаров

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: