Регіонали обіцяють створити нову коаліцію і Кабмін до 10 березня

Регіонал Єфремов заявив, що ПР має необхідну кількість підписів для створення нової парламентської більшості.

Партія регіонів сформує нову коаліцію і Кабінет міністрів до 10 березня заявив перший заступник голови фракції ПР Олександр Єфремов.

"Я думаю, що до середи (10 березня) ми сформуємо і нову коаліцію і Кабмін. Вже на сьогоднішній день я можу сказати, що у нас є підписи більшості депутатів і це буде дієва коаліція", - сказав він.

"Ухвалено рішення, поки що не поспішати із внесенням змін до регламенту. Депутати протягом 2 днів подадуть свої поправки, і тоді ми будемо визначатися...і я не виключаю, що за цей час будуть проведені додаткові консультації і можливо окремі фракції ухвалять якесь рішення", - сказав він.

Як повідомлялося, Верховна рада підтримала формування парламентської коаліції не лише з фракцій, але й окремих депутатів. Попередня редакція регламенту Верховної ради передбачає можливість формування парламентської більшості лише фракціями.

У відповідь на це фракція БЮТ закликала до проведення дострокових парламентських виборів та заявила, що оскаржить рішення парламенту у Вищому адмінсуді та Конституційному суді.

Читайте також:

БЮТ оскаржить в судах зміни правил формування коаліції

Рада почала змінювати правила формування коаліції

Тимошенко: коаліція була зруйнована незаконно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: