Регіонали обіцяють вивести на мітинги 100 тисяч людей

Очікується, що на Майдані Незалежності виступить лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Сьогодні Партія регіонів організує акції протесту по всій Україні. Регіонали чекають, що в мітингах візьмуть участь до 100 тисяч людей.

Мітинги відбудуться у всіх обласних центрах країни. Перший мітинг розпочався в Полтаві о 9:30, в обласних центрах західної України мітинги пройдуть переважно в першій половині дня, тоді як на сході й півдні України - з 15:00.

У Києві початок мітингу заплановано на 12:00. Очікується, що на Майдані Незалежності виступить лідер Партії регіонів Віктор Янукович.

Головною вимогою акції є відставка уряду, який, як вважають у ПР, не може впоратись з економічною кризою і не може виправити соціальну ситуацію в країні.

"Це всеукраїнська акція. Учасники мітингів приймуть резолюції, в яких озвучать вимоги до Кабінету міністрів. Ми сподіваємося, що влада почує вимоги народу", - повідомила заступник лідера Партії регіонів Ганна Герман.

За її словами, якщо влада не виконає вимог резолюцій, то акція перейде в другий етап і далі, "аж до повної відставки уряду".

Герман також відзначила, що всі акції носитимуть мирний організований характер. "Ми очолили протестні настрої і вестимемо народ в правильному напрямку", - заявила вона.

Нагадаємо, вчора 5,5 тис. прихильників Партії регіонів провели в Сімферополі мітинг "Кризі - стоп! Влада - до відповіді!" з вимогою відставки влади країни.

В акції брав участь лідер ПР Віктор Янукович.

Мітинг тривав півгодини. Мітингувальники тримали гасла: "Юля! "Спасибі" за твій Кризовий план!", "Уряд! Піди по-хорошому!", "Криза стоп", "Тимошенко, Ющенку - ні!". Люди скандували: "Ганьба!", "Геть!".

Читайте також:

Колеснікову запропонували пройти тест на дебілізм

Янукович обіцяє зробити російську мову другою державною

Янукович обіцяє "йти по наростаючій"

Янукович: 80% українців хочуть змінити владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: