Регіонали оподаткують максимальні пенсії

Депутати від більшості заявили про намір ввести спеціальний податок на пенсії, розмір яких перевищує 10 мінімальних зарплат.

Регіонали підтримають норму пенсійної реформи про обмеження максимальної пенсії десятьма мінімумами, так як вже придумали, як при цьому не порушувати Конституцію України, повідомив лідер фракції Олександр Єфремов.

Регіонал запевнив, що Партія регіонів запропонує уряду варіант податкового стягнення після певної максимальної суми пенсії, щоб нівелювати її розмір до десіти мінімумів, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Якщо людині встановлена пенсія понад десять мінімальних за якісь особливі заслуги, чи то суддя, чи працівник прокуратури, чи народний депутат, і йому вже встановлена ця пенсія раніше і за Конституцією ми не маємо права її відмінити, а сьогодні змінити Конституцію теж немає можливості, то ми пропонуємо зверху цієї суми вводити такі податки, які нівелювали б цю пенсію до суми, яка встановлена в десять мінімумів", - сказав Єфремов.

Депутат відмітив, що цей механізм зараз відпрацьовується, і він не виключає, що саме цей варіант буде запропонований.

Нагадаємо, законопроекти, що передбачають проведення в Україні пенсійної реформи, народні депутати розглянуть в четвер, 16 червня.

Читайте також:

У Конституції знайшовся аргумент для зниження пенсій

Депутати відмовились урізати собі пенсії: це порушення Конституції

Регіонали заперечили, що вони проти обмеження депутатських пенсій

В уряді заявили, що уникнути пенсійної реформи неможливо

МВФ схвалив новий варіант української пенсійної реформи

ВідеоРегіонали оподаткують максимальні пенсії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: