Регіонали отримали абсолютну більшість у парламенті Криму

Регіонали отримали абсолютну більшість у парламенті Криму

ПР отримала в кримському парламенті 80 депутатських місць зі 100, "Союз" отримав 5 місць, КПУ і Руху також дісталося по 5 місць, "Російська єдність" займе 3 місця, "Сильна Україна" - 2.

Виборча комісія Криму опублікувала постанови і протокол з результатами виборів до Верховної ради Криму: ПР отримала в кримському парламенті 80 депутатських місць зі 100.

Всього із 37-ми політичних сил, які брали участь у виборах 31 жовтня, пройшли до Верховної ради Криму представники шести партій.

Дані про це оприлюднили на офіційному сайті виборчої комісії Криму. Зокрема, на виборах у ВР Криму перемогли Партія регіонів, Комуністична партія, Народний рух України, "Союз", "Російська єдність" і "Сильна Україна".

ПР отримала в кримському парламенті 80 депутатських місць зі 100 (48 мандатів дісталися їй за мажоритарною системою і 32 - за партійними списками), "Союз" отримав 5 місць (2 мандати по мажоритарці і 3 по партсписками), КПУ і Руху також дісталося по 5 місць, "Російська єдність" займе 3 місця, "Сильна Україна" - 2.

Близько 21,8 тис. бюлетенів визнані недійсними. У виборах в Криму взяли участь майже 730 тис. з 1 млн 522 тис. виборців.

Як стало відомо, Верховна рада Криму нового, шостого, скликання на першому засіданні 16 листопада обере голів уряду і парламенту автономної республіки.

Все про вибори в Україні читайте тут.

Читайте також:

Регіонали заявили про перемогу на виборах мера Сімферополя

Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Партія регіонів одержала в Севастополі абсолютну більшість

У Криму Партія регіонів впевнено перемагає

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів