Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Партія регіонів не дозволить Тимошенко відійти від Ющенка і залишити на ньому відповідальність за все, що зроблено в політичному плані.

Партія регіонів змусить БЮТ проголосувати за закон про підвищення соцстандартів.

Про це на "Свободі слова" заявив регіонал Юрій Бойко, звертаючись до присутнього в студії депутата від БЮТ Сергія Соболєва.

"Ми вас заставимо проголосувати, щоб ваш корупційний уряд виконав зобов’язання перед людьми. Ми будемо блокувати до тих пір, поки ви не зрозумієте, що для вас це, можливо, не гроші, а для людей це дуже важливо", - сказав він.

"Ви весь час собачитесь з президентом, а я хочу нагадати, що вам не вдасться відійти від політичної відповідальності, прем’єра розділити з президентом. Це ваш політичний партнер. Це він вніс кандидатуру Тимошенко на посаду прем’єра", - наголосив Бойко.

"Я коли побачив ці лозунги на вулиці, "вони балакають – вона працює", я спочатку подумав, що це невдала реклама віагри. Тільки потім дійшло, що це вже почалися політичні перегони", - заявив регіонал.

А ось сама прем'єр Юлія Тимошенко раніше заявила, що вважає "соціальною" рекламу "Вони говорять - вона працює". "Це не виборча реклама - це соціальна реклама, яку я маю право давати за будь-яких обставин", - заявила вона.

Раніше перший віце-прем'єр Олександр Турчинов заявляв, що Тимошенко у своїй президентській виборчій кампанії робитиме акцент на "ефективній діяльності" її уряду в умовах кризи.

Нагадаємо, у відповідь на рекламу "Вона працює" у Львові з'явилися наклейки з написом "Вона працює, Україна – голодує", "Вона працює, Євро 2012 - гальмує" і "Вона працює, народ – бідує".

Читайте також:

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

В Івано-Франківській області заборонили білборди недержавною мовою

Тимошенко розповіла галичанам, що в Росії живеться гірше

Кандидати на пост президента почали воювати за серця виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: