Регіонали перевірять коаліцію на міцність

Партія регіонів бойкотуватиме голосування за спікера парламенту.

Партія регіонів не братиме участі в голосуванні з кандидатури спікера Верховної Ради. Про це заявив Михайло Чечетов, депутат ВР від Партії регіонів у програмі "Київська година" на каналі RTVi.

Михайло Чечетов
УНІАН
Чечетов запевнив, що "нічого особистого" проти Яценюка ні він, ні Партія регіонів не мають
За словами Чечетова, Партія регіонів нічого не має проти Арсенія Яценюка, кандидатуру якого демократична коаліція розглядає в якості спікера парламенту, "але тут йдеться не про оцінку конкретної людини, а про політичну відповідальність". "Політичною відповідальністю" Чечетов назвав здатність коаліції провести голосування самостійно, без ПР.

Чечетов запевнив, що "якби Партія регіонів була ядром правлячої коаліції (оскільки ми є переможцями виборів), тоді би так само з симпатією розглядалася кандидатура Яценюка, і він би мав великі шанси на підтримку", але в нинішній ситуації "ПР перевірятиме на міцність знов створену коаліцію".

"Навряд чи витримає іспит на міцність коаліція, створена за ініціативою лідерів... паличним методом - з-під палиці заганяли, ще й гамівну сорочку у вигляді імперативного мандата одягали на кожного депутата, щоб він не втік і від ноги Тимошенко не відійшов," - сказав представник ПР.

"Зараз, коли йдеться про політичну відповідальність, нехай сама коаліція продемонструє свою силу і відповідно до регламенту проголосує таємним голосуванням за обрання пана Яценюка на пост спікера. Це перший іспит, другий буде голосуванням на пост прем'єр-міністра. Якщо голосування пройде успішно, ми офіційно оголошуємо, що ми йдемо в опозицію," - повідомив Чечетов.

"Ми взагалі не братимемо участь у голосуванні," - заявив Чечетов.

На питання ведучого, чи 100% це рішення, він відповів: "Звичайно. Якщо не обирають, ми їх поздоровляємо і йдемо в опозицію".

Нагадаємо, голосування з кандидатури спікера демкоаліція має намір провести у вівторок, 4 грудня. Лідер НУ-НС В'ячеслав Кириленко, якого раніше висували на цю посаду, взяв самовідвід і запропонував кандидатуру виконувача обов'язків міністра закордонних справ Арсенія Яценюка.

29 листопада Блок Юлії Тимошенко і блок "Наша Україна - Народна самооборона" підписали коаліційну угоду. За створення парламентської коаліції проголосували 227 депутатів БЮТ і НУ-НС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: