Регіонали підрахували, за скільки мільйонів "ВОНА працює" і співає

ПР заявляє, що на плакати Тимошенко потратила 20 млн грн, а на пісенний тур - 50 млн доларів і це ще не остаточні підрахунки.

У Партії регіонів підрахували, що Юлія Тимошенко уже витратила на зовнішню рекламу 20 мільйонів гривень.

Такі цифри озвучила народний депутат від Партії Регіонів Олена Бондаренко.

"За нашими відомостями в серпні було розміщено майже 1700 носіїв, у вересні – до появи незаконно розміщених холдерів на мостах у Києві – трохи більше 1700. За середньоринковими цінами таке замовлення потягнуло на 20 мільйонів гривень, але ж ця сума витрачена тільки на рекламу "вона працює"…",-відзначила депутат.

Крім того, за словами Бондаренко пісенний тур на підтримку Тимошенко обійшовся в 50 мільйонів доларів.

"Точно знають тільки її скарбники, тому що гонорари зіркам – інформація закритого типу. За оцінками наших джерел, що відають ціновою ситуацією на ринку естради, весь тур може "важити" 50-55 мільйонів доларів", - заявила депутат.

"Хотілося б сподіватися, що (фінансування було не з бюджету), а з партійно-спонсорських джерел. Хоча в справжніх бізнесменів-виробників зараз величезні проблеми: у кого немає прибутку, а хто латає дірки на підприємстві за рахунок цього самого прибутку. Так що навряд чи зараз хтось настільки процвітає, щоб легко і просто насичувати виборчу скарбницю. Тому питання залишається відкритим – за чиї гроші пишний бенкет під час економічної чуми", - заявила Бондаренко.

У той же час депутат досить скромно оцінила рекламу Партії регіонів.

"У серпні розміщення по Україні не перевищило 100 носіїв, це була ініціатива місцевих партійних осередків. У вересні ми розмістили свої постери на 950 бордах і сітілайтах", - сказала Бондаренко.

Нагадаємо, на початку вересня приблизно у 60-70 км від Києва на одеській трасі з'явилися два плакати, на яких повідомляється, що "Вона працює - Кремлю звітує" і "Вона працює - армія голодує". У Харкові з'явилися ще більш зухвалі білборди: "Вони - кака, вона - цяця".

Читайте також:

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

В Івано-Франківській області заборонили білборди недержавною мовою

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: