Регіонали: через пільги афганцям не вистачить на пенсії і зарплати

Голова фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов повідомив, що через пільги афганцям та чорнобильцям в держбюджеті не вистачить коштів для пенсій і зарплат.

Через пільги афганцям та чорнобильцям в держбюджеті не вистачить коштів для песій і зарплат, упевнений глава фракції Партії регіонів у ВР Олександр Єфремов

Для забезпечення всіх пільг в проекті бюджету 2012 року потрібно передбачити додатково 10 мільярдів гривень, пише Цензор.net.

"Питання пільг є серйозним, і тому вчора ми прийняли відповідне рішення. Міжнародні організації нам кажуть, щоб ми приймали закон про скасування пільг, або ми повинні закласти відповідні кошти в бюджет", - сказав Єфремов.

Він наголосив, що "згідно з судовими рішеннями, які вже є, ми повинні закласти в держбюджет додатково як мінімум 10 мільярдів гривень."

"І якщо піти по даному шляху, то у нас просто не вистачить коштів у державному бюджеті на виплату пенсій або зарпат", - прогнозує він.

При цьому Єфремов упевнений, що робоча група на чолі з віце-прем'єром - міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком врахує всі пропозиції, що стосуються соціальних виплат чорнобильцям, афганцям та іншим категоріям пільговиків.

Він наголосив, що були спроби політизувати роботу цієї робочої групи, проте представники і Союзу афганців, і Союзу чорнобильців Україні заявили, що не хочуть ніякої політики в роботі цієї групи.

"Ми знайдемо консенсусне рішення щодо цього документа. езумовно, воно не буде таким, яке порадує всіх, тому що сам документ складний і, на жаль, на нашу долю випало розгрібати всі ті завали, які на сьогоднішній день утворилися в нашій державі в останні 20 років. Але тим не менш, як ви бачите, ми підходимо дуже обережно до вирішення всіх проблем, якщо люди висловлюють свої зауваження, то ми намагаємося їх слухати, зустрічатися і відпрацьовувати ці зауваження", - підсумував Єфремов.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вийшов до мітингувальників під Верховною радою і заявив, що без їх представників ніякого рішення щодо зміни пільг не буде.

Читайте також:

Афганці заявили, що "Беркут" під Радою поливав їх газом

Регіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

Міліція встановила особу, що агітувала афганців штурмувати Раду

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

ВідеоРегіонали пообіцяли не відбирати пільги у чорнобильців та афганців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: