"Регіонали" поблокували і "звільнили" ВР

Партія регіонів розблокувала трибуну парламенту, і сьогоднішнє ранкове засідання Верховної ради відкрито.

Сьогодні зранку близько 20 депутатів від Партії регіонів заблокували трибуну, президію і урядову ложу парламенту.

"Регіонал" Михайло Чечетов у кулуарах ВР запевняв, що фракція блокуватиме трибуну на знак протесту проти фальсифікації вчорашнього голосування за проект бюджету на 2009 рік.

"Ми заблокували трибуну, тому що вчора була фальсифікація голосування під час розгляду проекту бюджету на 2009 рік. Від ПР нібито проголосували 4 депутати, але ми впевнені, що 2 з цих 4 - Головатий і Горбаль - не голосували. Їхні картки просто використовували, причому дистанційно. Тобто, є втручання в систему "Рада". Ми вимагаємо розібратися з цим", - сказав він.

Нагадаємо, вчора 4 нардепи від Партії регіонів - Тарас Чорновіл, Василь Грицак, Сергій Головатий і Василь Горбаль за результатами роздруку поіменного голосування взяли участь в голосуванні за проект бюджету на 2009 р.

За словами спікера Володимира Литвина, має бути створена група, яка включатиме по одному представнику від фракцій для з’ясування ситуації. Він зазначив, що до цієї роботи має також приєднатися комітет з питань регламенту, депутатської етики і організації роботи Верховної ради.

Цю групу очолюватиме перший віце-спікер Олександр Лавринович.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: