Регіонали почали готуватися до Майдану

Починаючи з 17 січня по 20 лютого Партія регіонів збирається проводити масові акції на акції на всіх центральних площах Києва, а також біля будівель Верховної Ради, Секретаріату президента, Генпрокуратури, ЦВК.

Партія регіонів подала заявку в Київську міськадміністрацію на проведення масових акцій у Києві, починаючи з 17 січня по 20 лютого.

Про це у п'ятницю повідомив керівник прес-служби київського міського відділення Партії регіонів Костянтин Трифоненко.

За його словами, заявка подана київською організацією ПР з метою проведення "громадсько-політичних акцій роз'яснювального характеру, спрямованих на забезпечення конституційних прав, свобод та обов'язків людей".

Трифоненко повідомив, що Партія регіонів просить дозвіл на акції на всіх центральних площах Києва, а також біля будівель Верховної Ради, Секретаріату президента, Генпрокуратури, ЦВК.

Акції на Майдані ПР, як БЮТ заборонені.

Водночас в ПР чули, що 5 лютого БЮТ планує мітинг на Майдані.

Нагадаємо, у грудні лідер Партії регіонів, кандидат на посаду президента Віктор Янукович заявив, що його перемогу на виборах допоможе захистити розроблена "регіоналами" програма "антимайдан".

Відповідаючи на питання мешканців Луганщини в прямому ефірі місцевого телебачення, чи непокоїть Партію регіонів можливість виникнення другого Майдану, Янукович наголосив: "Майдан нас не лякає, у нас є своя програма - "антимайдан".

Він пояснив, що у разі необхідності Партія регіонів має можливість закликати людей до Києва з усіх регіонів України, щоб захистити результати волевиявлення громадян.

"І зробимо їм такий Майдан, який вони запам'ятають надовго", - підкреслив політик.

За словами Януковича, він не допустить, щоб у його виборців забрали перемогу. "Ми будемо відповідати гідно", - пообіцяв він.

Читайте також:

Янукович підготував программу "антимайдан"

Ющенко: У разі перемоги Януковича чи Тимошенко всі будемо співати "Мурку"

Луценко прогнозує повторення Майдану після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: