"Регіонали" погрожують не пустити депутатів на канікули

Партія регіонів готова блокувати трибуну доти, доки уряд не видасть вчителям і лікарям по 200 гривень.

Партія регіонів заявила, що Верховна рада не піде на канікули, доки не змусить уряд допомогти найбіднішим. Про це наголошується у заяві Партії регіонів.

На думку "регіоналів", прем’єр Юлія Тимошенко “намагається звичним їй засобом демагогії заговорити вимогу Партії регіонів про негайне, вже з 1 липня підвищення заробітної платні на 200 грн найбіднішим людям і пенсіонерам”.

Водночас у заяві йдеться: “У відповідь на твердження Тимошенко про те, що, мовляв, “регіонали” на своїх підприємствах зменшують зарплати, а уряд – змушують збільшувати, заявляємо чітко і однозначно: на жодному підприємстві, яке належить “регіоналам”, нема такої жебрацької зарплати, до якої довела Тимошенко українську освітню та медичну галузь”.

При цьому у ПР заявили, що якщо уряд хоче довести рівень зарплат у бюджетній сфері до тієї, яка є на приватних підприємствах, що належать представникам їхньої партії, “то доведеться піднімати заробітну платню не на 200 грн, а втричі, а то й в чотири рази”.

Нагадаємо, наразі у Верховній раді депутати від ПР блокують трибуну з вимогою першочергового розгляду питання про підвищення мінімальної зарплати до 900 грн. Проте ще вчора "бютівці" заявляли, що не збираються розглядати це питання.

Читайте також:

БЮТ затвердив нових міністрів: остаточний список

Уряд збільшить видатки Держбюджету - ЗМІ

До кінця року мінімальна зарплата зросте до 900 гривень

ВР відмовилася піднімати мінімальну зарплату до прожиткового мінімуму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: