"Регіонали" погрожують розігнати парламент

Партія регіонів буде ініціювати проведення дострокових парламентських виборів, якщо Рада не збільшить розмір мінімальних зарплат і пенсій.

Партія регіонів має намір ініціювати позачергові вибори до Верховної ради у випадку неприйняття змін до закону про державний бюджет України на 2009 рік по збільшенню розмірів мінімальних заробітних плат і пенсій.

Про це заявив один з лідерів Партії регіонів, депутат Микола Азаров.

"Ми сподіваємося, що зміни будуть прийняті: в уряду вистачить здорового глузду, а у Верховної ради вистачить відповідальності", - сказав він.

Від імені усіх "регіоналів" Азаров заявив, що "країні не потрібний парламент, який не може захистити своїх громадян,... такий парламент не має права існувати і треба буде робити все, щоб такий парламент розпустити і якомога швидше провести дострокові вибори".

Нагадаємо, фракція Партії регіонів почала блокувати роботу Верховної ради 26 червня з вимогою розглянути в другому читанні зміни до державного бюджету в частині збільшення рівня прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати.

Таку позицію депутати фракції ПР відстоювали на позачергових засіданнях Верховної ради, скликаних з ініціативи депутатів БЮТ у середу, 1 липня, і в п'ятницю, 3 липня.

Читайте також:

Партія регіонів заблокувала трибуну Верховної ради

Рада не буде виконувати ультиматуму Партії регіонів

Регіони готуються до акцій протесту

"Регіонали" надіслали керівникам держави жалісного листа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: