Регіонали пообіцяли більше не блокувати Раду

ПР запевнила, що зможе підвищити пенсії та мінімальні зарплати і без блокування трибуни парламенту.

Партія регіонів не буде блокувати роботу Верховної ради.

Про це на засіданні погоджувальної ради заявив один із лідерів ПР Олександр Єфремов. Він пояснив, що його політична сила досягнула прогресу в підготовці рішення про підвищення соціальних стандартів в Україні.

"Основоположний закон, який ми повинні прийняти, це закон по підвищення мінімальної зарплати і пенсії. Ми розуміємо, що блокування парламенту – це не вихід із ситуації, і тому зі свого боку ми запропонували розділити цей законопроект на дві складові. Два відповідні законопроекти вже внесені до ВР, і перший етап – це підвищення пенсій. Ми просимо колег завтра поставити на розгляд дане питання і проголосувати за нього", - розповів Єфремов.

Він також закликав коаліцію та Кабінет міністрів чітко визначити терміни, коли буде ухвалено рішення про підвищення мінімальної заробітної плати.

Нагадаємо, спікер ВР Володимир Литвин підписав розпорядження, згідно з яким народні депутати не будуть отримувати зарплати в разі блокування роботи парламенту.

4 вересня Рада зібралася на позачергове засідання, але не змогла працювати. Її заблокували регіонали, які знову вимагали підвищення рівня мінімальних зарплат і пенсій в Україні. З цього приводу ПР блокувала парламент і влітку.

Читайте також:

За блокування Верховної ради у депутатів відбиратимуть зарплати

Регіонали заблокували позачергове засідання Ради

Рада відмовилась підвищувати зарплати й прожитковий мінімум

Спікер запропонував розпустити "театр абсурду" Раду

ВідеоПР пообіцяла не блокувати Раду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: