"Регіонали" пообіцяли дозволити Лужкову в'їзд в Україну

Представник Партії регіонів Олександр Єфремов висловив упевненість, що після інавгурації Януковича в Україну "пускатимуть усіх".

Заступник глави фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що після вступу на посаду президента Віктора Януковича заборона на в'їзд в Україну московського мера Юрія Лужкова буде скасована.

"Наскільки я розмовляв з міністром закордонних справ, главою СБУ, то сьогодні ніхто не може мені показати офіційні документи, які б говорили про заборону в'їзду Лужкову в Україну", - зауважив Олександр Єфремов.

Він назвав "згубною практикою СБУ, коли за дорученням тепер уже колишнього президента до нас не впускали досить відомих і поважаних людей з РФ".

"Наприклад, я до себе на день народження запрошував Юрія Михайловича, ми давно з ним товаришуємо, я його дуже поважаю, адже він – давній керівник, працював у нас в Україні, займався будівництвом хімічних комплексів. Але, на жаль, СБУ його не пустила", - зауважив "регіонал".

Він додав, що з приходом нового президента це питання "саме собою вирішиться на рівні відповідних структур".
"І таких людей як Лужков, і не тільки, а і Квасневській, і представників з Румунії – всіх пускатимуть", - запевнив Єфремов.

Після гучної заяви "регіонала" Українська народна партія зажадала від СБУ та Головного Контрольно-ревізійного управління перевірити комерційну діяльність уряду Москви в Криму, зокрема, щодо законності придбання кримських санаторіїв.

"Завдяки зусиллям Лужкова, Крим фактично перейшов у власність Москви", - заявив глава кримської організації УНП Олег Фомушкін.

За словами Фомушкіна, "новий президент має розібратися з незаконним захопленням кримської власності урядом Москви, а не дозволяти в`їзд Лужкову, який публічно закликав до порушення територіальної цілісності України".

На його думку, "Москва робить все, щоб Крим зберіг свій "радянський" статус – регіону для відпочинку росіян та "заслужених" російських пенсіонерів".

"Лужков активно оскаржує український статус Криму комерційним шляхом, акумулюючи у своїх руках кримську власність" - підсумував Фомушкін.

Читайте також:

Лужкова назвали почесним жителем Сєвєродонецька й подарували ланцюг

Лужков звинуватив Ющенка в русофобії та проблемах у Криму

Лужков став на захист російськомовного населення України

Лужков заявляє, що Україні віддали Крим в нетверезому стані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: