"Регіонали" пожертвують однопартійцями заради Ахметова

В Партії регіонів Ахметова вважають головною опорою економічного потенціалу Південно-Східної України.

У Партії регіонів готові дати оцінку деяким членам за негативні заяви на адресу Ріната Ахметова.

"І керівництво Партії регіонів, і рядові партійці глибоко обурені неврівноваженими, несправедливими й образливими заявами, що пролунали на адресу людини, яка є головною опорою всього економічного потенціалу Південно-Східної України", - повідомляється у заяві Василя Джарти, яка опублікована на сайті партії.

Він нагадав, що Ринат Ахметов "разом з усіма пережив дуже непрості часи після помаранчевої революції".

"Його позиція і кожен його крок завжди були чесні і гідні. Основне, що вдалося Рінату Ахметову, - це уберегти економічний потенціал південного сходу, зберегти робочі місця для сотень тисяч людей. Це мало і має дуже велике значення для майбутнього всієї нашої держави", - нагадав депутат однопартійцям.

"Тому ми всі так болісно сприйняли слова, що пролунали у свій час з вуст Дмитра Табачника, а пізніше – Віктора Тихонова. Я переконаний – з цього приводу в партії має відбутися дуже принципова розмова", - відзначив він.

"Той, хто не розуміє фундаментальних засад, на яких будується Партія регіонів (а це – курс на розвиток економіки, на зміцнення потенціалу держави і благополуччя його громадян), повинен зробити висновок. Або ж висновок зробимо ми", - попередив Джарти.

Нагадаємо, заступник лідера партії Андрій Клюєв підтримав Ахметова, який критикував деяких своїх однопартійців. Щоб якнайскоріше навести лад в країні, Партії регіонів потрібно вигравати і президентські, і майбутні парламентські вибори. "Отримавши більшість у владі, ми зможемо не лише проводити системні антикризові заходи, але і реалізовувати довгострокові програми реформ", - заявив він.

У зв'язку з цим Клюєв пропонує негайно зібрати політраду партії і ухвалити відповідні рішення.

На днях у Партії регіонів між депутатами Рінатом Ахметовим і Віктором Тихоновим виникла суперечка: політики розкритикували один одного, пригадавши про події 2005 року. Як відомо, раніше Тихонов розкритикував Ахметова за його побажання успіхів Кабмінові Тимошенко в подоланні кризи, а також нагадав йому, що той у 2005 одягав Тимошенко у футболку "Шахтаря".

14 травня в Донецьку, Ахметов прокоментував заяву Тихонова про футболку шахтаря. Він, зокрема, заявив, що Тихонов робив все, щоб врятувати свою власну шкуру в 2005 році.

Крім того Ахметов назвав "маячнею божевільного" заяву Тихонова про те, що бізнесмен має намір купити луганський ФК "Зоря".

Андрій Клюєв підтримує позицію Ахметова відносно їхнього однопартійця Віктора Тихонова.

Зокрема, Клюєв повідомив, що він не телефонував Тихонову зі словами підтримки.

«Ніяких контактів у мене з Тихоновим не було», - сказав Клюєв. «Я свою думку не змінюю, я вже говорив, що підтримую позицію Ахметова, Рибака, Азарова й інших», - додав заступник голови Партії регіонів.

Тим часом, заступник голови фракції Партії регіонів в ВР Ганна Герман 17 травня заявила, що Віктор Тихонов повинен вибачитися перед Ахметовим.

Читайте також:

Клюєв закликає вигнати з ПР тих, хто критикує Януковича

Рінат Ахметов: купівля "Зорі"? Це маячня божевільного

Чорновіл: між Януковичем та Ахметовим спалені мости

Янукович: наші стосунки з Ахметовим не зруйнувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: