Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіонали прикрилися від міжнародних санкцій народом України

Єфремов переконує, що Україну не чекає доля Білорусі.

Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов переконаний, що міжнародні санкції щодо України у зв'язку з ситуацією, яка склалася навколо справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, застосовані не будуть.

"По-перше, є держава Україна, є народ України. Я не думаю, що європейські політики настільки недалекоглядні і не розуміють, що вводячи певні санкції, вони вводять санкції не проти Януковича, або конкретно Єфремова, або ще когось, вони вводять санкції проти держави і всього народу-це перш за все. Україна не Білорусь, і не буде такою, я запевняю ", - заявив Єфремов.

Він також заявив, що подальша євроінтеграція України можлива за умови, якщо Євросоюз буде рахуватися з Україною як з рівним партнером. "Що для ЄС взагалі Україна? Якщо з нами будуть розмовляти - ви йдіть туди, зробіть ось так, то, напевно, з такими підходами, йти до Євросоюзу дійсно не варто", - зазначив політик в ефірі 5 каналу.

"А якщо з нами як з країною будуть рахуватися, будуть визнавати, що у нас є закони, і Президент на сьогоднішній день не може давати команду зі скасування законів, або давати команду зі скасування судам та правоохоронним органам - ви робіть так і не інакше. Ми тоді точно повернемося назад і вперед ми не підемо ", - заявив Єфремов.

Нагадаємо, раніше заступник голови партії Батьківщина Григорій Немиря заявив, що на відповідних рівнях в ЄС і в США обговорюється можливість введення персональних санкцій щодо осіб, причетних до кримінального переслідування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.

Як відомо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

В БЮТ пронюхали про санкції Європи проти "замовників" справи Тимошенко

У БЮТ упевнені, що замість євроінтеграції Україна отримає ізоляцію

У Росії пояснили, що борг ЄЕСУ давно пробачили

Дочка Тимошенко очікує скорого звільнення матері: "20-го щось станеться"

Залиште свій коментар

Вибір редакції