Регіонали продірявили найбільший у світі прапор України

У Харкові під час розгортання найбільшого у світі українського прапора, регіонали влаштували бійку з представниками УНП і продірявили прапор.

У суботу, 20 серпня під час розгортання гігантських державних прапорів на площі Свободи в центрі Харкова стався конфлікт між прихильниками Партії регіонів і націонал-патріотичних сил.

Представники УНП винесли прапор розміром 45 на 30 метрів на початок площі Свободи, який потім регіонали двічі продірявили.

Жовто-синє полотнище від УНП вважається найбільшим у світі прапором України. Його пошила вдова шахтаря, пенсіонерка з Донецька.

З боку пам'ятника Леніну винесли інший прапор, більший за розміром. Він належить Партії регіонів. Прапор регіоналів зайняв більшу частину площі.

Його розміри значні: 70 на 50 метрів. У неділю Партія регіонів хоче побити рекорд вдови шахтаря і зі своїм прапором увійти в Книгу рекордів України.

Прапору, який розгорнули представники УНП, заважали намети Партії регіонів. Щоб розгорнути полотнище повністю, учасники акції попросили їх відсунутися, однак "регіонали" відмовилися.

У результаті намети опинилися під прапором. А після бійки і з'ясування відносин між захисниками наметів і членами УНП у прапорі з'явилися дві дірки.

Найактивнішим захисником місця наметів "регіоналів" став Роман Добрянський, заступник голови Ленінської районної організації Партії регіонів.

Він, захищаючи намет, зробив у прапорі дірку і тримався за неї, розриваючи далі, не соромлячись ні міліції, ні журналістів, які все це знімали.

"Регіонали" наполягали, що вони прийшли сюди раніше і заявку на захід на площі подавали раніше. Кілька міліціонерів після вмовлянь відвели Добрянського та його колег в сторону. Намет витягли з-під полотнища і поставили поруч.

Представники УНП думають звернутися до суду, щоб "регіонали" відповіли за псування державного символу. Після скандування "Банду геть!" і виконання гімну учасники акції "Рідний прапор нас об'єднує" розійшлися. "Регіонали" ж продовжили проводити репетицію.

Нагадаємо, 14 серпня в Івано-Франківську біля пам'ятника Івана Франка також пройшла акція "Рідний прапор нас єднає", під час якої розгорнули найбільший у світі прапор України.

Читайте також:

Найбільший в світі синьо-жовтий прапор розгорнули в Україні

В Івано-Франківську розгорнули найбільший в світі синьо-жовтий прапор

На Харківщині невідомі наклали купу фекалій на прапор Партії регіонів

ВідеоРегіонали продірявили найбільший у світі прапор України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: