"Регіонали" прогнозують газову катастрофу

Юрій Бойко звинуватив Олександра Турчинова та Юлії Тимошенко в спробі приховати реальний стан справ у газовій сфері.

Заступник голови Партії регіонів Юрій Бойко заявив, що уряд намагається приховати катастрофічні наслідки січневих газових угод.

"Прикрашати реальний стан справ в економіці – фірмовий стиль команди Юлії Тимошенко", - сказав він, коментуючи заяву віце-прем'єра Олександра Турчинова, який раніше звинуватив Бойка, а також Дмитра Фірташа й Сергія Льовочкіна у змові проти "Нафтогаза".

"Незаперечним залишається той факт, що за 4 місяці 2009 року на внутрішньому ринку України було реалізовано близько 20 млрд кубометрів газу, і при цьому виручених коштів ледве вистачило, щоб розрахуватися з "Газпромом" за поставлені ним 5 млрд кубометрів", - заявив Бойко.

Він також додав, що з останнього платежу у розмірі 650 мільйонів доларів, проведеного на початку травня, 400 мільйонів доларів було отримано як аванс від "Газпрому" за транзит до кінця цього року, а ще 130 мільйонів - як черговий кредит Нацбанку. "Таким чином, після підписання газових угод від 19 січня Україна фактично доплачує російській стороні за природний газ, який отримує від неї", - зазначив політик.

"Накачування" "Нафтогазу України" державними коштами, яке за останні 6 місяців склало близько 30 млрд грн. важко назвати виходом з ситуації, що склалася. Щоб приховати від українського народу реальну вартість газу, уряд Тимошенко дотує його через бюджет, тобто за кошти тих же українських платників податків", - висунув звинувачення Бойко.

"Заява Олександра Турчинова показує, що уряд не тільки не дає собі раду в ситуації, що склалася, але і свідомо намагається її замовчати. Спроба "перевести стрілки" на політичних опонентів або неугодних бізнесменів є візитною карткою Юлії Тимошенко та її уряду", - констатував "регіонал".

Глава Кабміну Юлія Тимошенко після зустрічі зі своїм російським колегою Володимиром Путіним 22 травня підтвердила, що вирішить з Росією всі газові проблеми.

Перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов 22 травня заявив, що жодних передумов до виникнення чергової газової кризи у відносинах з Росією не існує. За його словами, фінансовий стан НАК "Нафтогаз України" залишається стабільним.

Читайте також:

Уряд звинуватив Бойка, Фірташа й Льовочкіна у змові проти "Нафтогаза"

Тимошенко подякувала Путіну за допомогу і газ

Мєдвєдєв сумнівається, що Україна зможе платити за газ

Ющенко: активи "Нафтогаза" можуть дістатись іншій країні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: