Регіонали пропонують кандидатам в президенти підписати Кодекс честі

Партія Віктора Януковича пропонує його конкурентам в боротьбі за президентське крісло підписати Кодекс честі .

Партія регіонів пропонує всім кандидатам в президенти підписати Кодекс чесного ведення виборчої кампанії 2010 року, згідно якого всі учасники зобов'язуються визнати офіційні результати виборів, якими б вони не були.

Текст Кодексу був розміщений на сайті Партії регіонів в понеділок.

"Поважати право всіх виборців на реалізацію свого права голосу в ході таємного голосування, без примушення або спонуки, сприяти всім українським і міжнародним організаціям спостерігачів в їх зусиллях по забезпеченню прозорості і відвертості виборчого процесу, визнати офіційні результати виборів, подавати всі скарги у визначені законом органи розгляду і підкорятися їх рішенням, якщо такі відповідають конституції України і всім відповідним законам і підзаконним актам", - мовиться в проекті документа.

Крім того, регіонали закликають кандидатів в президенти поважати свободу слова, протидіяти насильству або залякуванню виборців, утримуватися від закликів підбурювань, що провокують до ненависті, насильства або злочинної поведінки, не допускати зловживання службовим становищем.

«Я закликаю всіх кандидатів приєднатися до підписання цього Кодексу чести. На мій погляд, це дасть можливість на цей період встановити певні правила етики для кожного з кандидатів і їх команд. Це дасть також можливість дотримуватися їх в майбутньому», - підкреслив лідер партії Віктор Янукович.

Раніше Янукович пообіцяв у разі фальсифікації виборів "поїхати в Київ та звернутися до мас, щоб вони допомогли відстояти результати голосування".

Нагадаємо, майже дві третини українців (65,8%) вважають, що президентські вибори 17 січня 2010 року не будуть чесними, лише 19,5% вірять у чесні вибори.

Як повідомлялося, згідно результати опитування, проведеного компанією "ФОМ-Україна" 55,6% громадян України не бажають брати участі в масових акціях протесту для захисту своїх прав.

 

Читайте також: 

Росіяни опитали українців: Тігіпко обігнав Тимошенко

Ющенко: Янукович президентом не буде

Янукович готовий скликати свій Майдан

Екс-регіонал: до кожного регіону Янукович приставить "смотрящіх" із Донецьк

ВідеоРегіонали пропонують кандидатам Кодекс честі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: