Регіонали простежать за Лужковим, щоб він не плюнув у дружню руку

У ПР повідомили, що за заявами і діями мера Москви Юрія Лужкова необхідно уважно стежити. Простягаючи свою дружню руку, регіонали вимагатимуть, "щоб у цю руку не плювали".

За заявами і діями мера Москви Юрія Лужкова необхідно уважно стежити. Про це заявила депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

"Треба дуже уважно стежити за тим, що говорить Лужков і просто робити висновки, які дії робить він по відношенню до України - дружні чи недружні", - сказала вона.

Депутат зазначила, що зараз уряд і президент працює над тим, щоб загладити усі минулі конфлікти з країнами і політиками.

"Зараз ми намагаємося, щоб всі конфлікти з будь-якою країною, з будь-якими політиками зійшли нанівець, таким чином, простягаючи свою дружню руку. Але також вимагатимемо, щоб у цю руку не плювали", - зазначила Бондаренко

Нагадаємо, у п'ятницю, 4 червня, представник Москви в Раді Федерації Росії Олег Толкачов заявив, що Україна зняла заборону на в'їзд в країну Лужкову.

За його словами, президент Віктор Янукович повідомив у телефонній розмові з Юрієм Лужковим, що з мера Москви знято заборону на в’їзд в Україну.

Нагадаємо, обмеження на відвідини України на Лужкова були накладені навесні 2008 року. Тоді Київ обурили його висловлювання про статус Криму і Севастополя. Лужков, сказав, що Севастополь як військово-морська база СРСР і Росії ніколи не передавався Україні і повинен бути повернений. Крім того, він оголосив, що збирається поставити перед російським керівництвом питання про перегляд Договору про дружбу між РФ і Україною.

Читайте також:

Севастополь і Москва просять Януковича пустити Лужкова в Україну

Сєвєродонецьк просить Януковича пустити Лужкова в Україну

Лужков роздав по тисячі гривень ветеранам Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: