Регіонали провалили власний закон про підтримку бідних сімей

Партія регіонів віддала тільки два голоси у другому читанні свого ж законопроекту, покликаного допомогти малозабезпеченим родинам.

Верховна рада провалила у другому читанні законопроект депутата-регіонала Михайла Папієва щодо збільшення соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям. Партія регіонів віддала за свій документ тільки 2 голоси.

Раніше, у першому читанні, за проект закону "Про внесення змін до ст. 5 і 8 Закону" Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям "проголосували 330 депутатів, а за ухвалення його в цілому віддали голоси лише 203 нардепи: від Партії регіонів - 2, від БЮТ - 125, від НУНС - 31, від КПУ - 26 депутатів, від Блоку Литвина - 19.

До цього Партія регіонів просила перенести голосування за цей законопроект в цілому, але спікер не відреагував на побажання регіоналів.

Документом пропонувалося для кожної дитини, яка входить до складу малозабезпеченої сім'ї, збільшити прожитковий мінімум на 10%. Для громадян, які отримали статус особи, яка проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського, прожитковий мінімум збільшувався би на 20%.

Крім того, передбачалося, що для кожної дитини в малозабезпеченій багатодітній сім'ї, в якій виховується троє або більше дітей віком до 16 років, прожитковий мінімум збільшувався би на 20%.

За інформацією Мінфіну, на реалізацію цього закону потрібно передбачити в бюджеті 11 мільярдів гривень.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Партія регіонів ініціювала підвищення соціальних стандартів в Україні. Згідно ухваленому 20 жовтня закону, зокрема, з 1 січня 2010 року в Україні було встановлено прожитковий мінімум на рівні 825 гривень, а до кінця року ця сума має зрости до 875 гривень.

Мінімальну зарплату з 1 січня було підвищено до 869 гривень на місяць, а з 1 грудня поточного року - до 922 гривень.

ПР неодноразово звинувачувала уряд Юлії Тимошенко в небажанні виконувати цей закон.

Читайте також:

В Україні підвищено мінімальні зарплати й прожитковий мінімум

Міністр праці: депутати урізали пенсії 6 мільйонам українців

Підвищення мінімальних зарплат скасують через Конституційний суд

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: