"Регіонали" радіють, що своїми мітингами змусили Ющенка погодитися на вибори

Підтвердженням масовості акцій протесту регіонали називають обіцянку уряду представити на розгляд Ради антикризову программу і проект змін у держбюджет.

Партія регіонів вважає, що її акції протесту досягли бажаного результату. Про це йде мова в заяві прес-служби партії.

"Український народ переконливо заявив про своє категоричне небажання миритися з існуючим положенням справ у країні, яке зумовлене непрофесіоналізмом влади і її нездатністю гідно відповісти на виклики часу", - сказано в заяві.

"Наші політичні опоненти, не червоніючи, свідомо в багато разів занижують кількість учасників акції, стверджуючи, що масові протестні акції регіоналів – це "холостий постріл", - заявили в партії.

Регіонали вважають, що "підтвердженням масовості акцій протесту і справедливості висунутих вимог стала вимушена обіцянка уряду представити 14 квітня на розгляд Верховної Ради антикризову програму, а також проект змін у держбюджет".

"Крім того, під тиском опозиції президент зробив заяву про готовність йти на одночасні дострокові парламентські і президентські вибори", - сказано в заяві.

Регіонали підкреслюють, що в акціях протесту взяли участь більше 200 тисяч чоловік.

Нагадаємо, "регіонали" проводять акції протесту з 25 березня. Лідер опозиції Віктор Янукович провів перший мітинг проти політики Ющенко та Тимошенко в Криму.

Крім того, виступаючи проти урядової політики, Партія регіонів блокувала роботу Верховної ради 2 та 3 квітня, вимагаючи рішучих кроків, спрямованих на подолання кризи.

Читайте також:

"Регіонали" хочуть обміняти свою антикризову програму на міністерські крісла

Тимошенко: Україна почала підійматися з кризи

Янукович не вірить, що Тимошенко прийме антикризову програму

Останній праведний бій "регіонів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: