Регіонали розблокують Раду, щоб голосувати за антикризові закони Тимошенко

Регіонали 19 травня дадуть можливість проголосувати за антикризові законопроекти в Раді, а потім знову її заблокують.

Фракція Партії регіонів готова тимчасово розблокувати роботу парламенту у вівторок, 19 травня, для розгляду антикризових законопроектів.

Про це заявила заступник лідера фракції Ганна Герман.

“Тимошенко вводить в оману суспільство, коли заявляє, що Партія регіонів заблокувала парламент, щоб не дати проголосувати антикризові законопроекти та законопроект про заборону грального бізнесу. Ми закликаємо Тимошенко зібрати на вівторок, 19 травня, всі законопроекти, які вона вважає антикризовими, і ми дамо можливість проголосувати ці законопроекти у Верховні Раді, а потім знову заблокуємо парламент і будемо продовжувати вимагати відставки міністра-дебошира”, - наголосила Герман.

Водночас вона нагадала прем’єр-міністру, що проект закону про заборону грального бізнесу в Україні першим до Верховної Ради вніс народний депутат від Партії регіонів Григорій Смітюх.

“Але Блок Юлії Тимошенко не підтримав цей законопроект у парламенті. Це так, про всяк випадок я нагадую прем’єр-міністру, щоб вона розуміла, що діється у парламенті”, - зауважила Герман.

Нагадаємо, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко висловила думку, що Партія регіонів блокує трибуну Верховної Ради України через небажання розглядати антикризову програму уряду й обмежувати гральний бізнес.

Тимошенко також сказала, що через блокування роботи фракцією Партії регіонів не можуть бути розглянуті 274 антикризових законопроекти, поданих урядом.

Як зазначила прем`єр, Партія регіонів блокує трибуну ”з надуманого приводу, а реальна причина полягає в тому, що вони не хочуть ухвалення закону про винесення ігрового бізнесу за межі території населених пунктів". За словами Тимошенко, більшість регіоналів "так чи інакше володіє ігровим бізнесом".

"Я думаю, що блокування необхідно припинити і проголосувати цей важливий закон", - заявила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко натякнула, що не коритиметься Ющенку

Тимошенко: ніщо не заважає звільнити Луценка

Тимошенко втратила надію скинути Черновецького

Німеччина не розкриє матеріали справи Луценка без його згоди 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: