Регіонали шукатимуть корупціонерів у своїх лавах

Азаров запропонував посилити антикорупційну роботу в Партії регіонів та почати перевірку однопартійців на предмет корупційних злочинів.

Прем'єр-міністр, лідер Партії регіонів Микола Азаров запропонував посилити антикорупційну роботу в лавах партії.

"Антикорупційну роботу в лавах Партії регіонів можна підсилити за рахунок розширення функцій комісії з контролю за виконанням партійної дисципліни, наділивши її здатністю перевіряти діяльність тих однопартійців, які займають посади у виконавчій владі", - наголосив він.

"Для нас є можливим надання таких функцій комісії з контролю за виконанням партійної дисципліни, яка існує в Партії регіонів", - заявив він у Китаї.

"Але, на мій погляд, доцільно доповнити її функціями і з боротьби з корупцією. Саме з цієї позиції - перевірки робочих кадрів, які є керівниками виконавчих органів влади", - додав прем'єр.

За словами Азарова, визначитися з такою можливістю належить його заступнику по партійній лінії Леоніду Кожарі.

Нагадаємо, 7 квітня президент Віктор Янукович зажадав негайного прийняття антикорупційних законопроектів.

"У першу чергу йдеться про радикальне подолання корупції", - заявив Янукович у Верховній раді.

"Корупція в Україні - системне явище, вона руйнує державу і принижує кожного громадянина, який змушений захищати свої інтереси на основі тіньових відносин", - наголосив Янукович.

Відзначимо, антикорупційних закон передбачає розширення кола суб'єктів відповідальності за корупційні правопорушення, а також уточнення і конкретизацію умов віднесення до числа таких суб'єктів окремих осіб; введення нового порядку здійснення фінансового контролю, встановлення обов'язку декларування як доходів, так і витрат, визначення термінів подання декларації і публікації в офіційних друкованих виданнях декларацій про майновий стан, доходи та витрати чиновників.

Читайте також:

Азаров хоче створити у Києві прообраз Шанхаю

Герман: корупцію, про яку пишуть американці, Янукович уже поборов

У Партії регіонів розповіли про вигоди зв'язків з Росією та "неадекватні" умови ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: