Регіонали уріжуть фінансування передвиборної кампанії Януковича

Партія регіонів радить усім майбутнім кандидатам у президенти економити на передвиборній рекламі.

Ганна Герман
УНІАН
Заступник голови Партії регіонів Ганна Герман
Народний депутат, заступник голови Партії регіонів Ганна Герман повідомила, що 29 липня на зборах формованого передвиборного штабу ПР обговорювалося питання про максимальне скорочення витрат на передвиборну рекламу Віктора Януковича.

"Ми обговорювали питання про те, щоб давати якомога менше реклами нашого кандидата. Люди вже в принципі всі для себе вирішили, за кого вони голосуватимуть, а зайва реклама тільки дратує людей, це гроші, викинуті на вітер", - сказала Герман.

Вона порадила майбутнім кандидатам у президенти економити на передвиборній рекламі.

"Я думаю, що чим більше грошей викидатимуть кандидати на вибори, тим більше вони дратуватимуть людей. Краще б вони дали ці кошти на якісь благодійні цілі, на допомогу бідним, хворим дітям", - сказала Герман.

Парламентарій відзначила, що ПР під час розробки законопроекту про зміни закону про вибори президента вносила пропозиції, які змогли б скоротити і державні витрати на вибори.

Серед таких механізмів Герман назвала пропозиції зі скорочення термінів виборчої кампанії і збільшення грошової застави для кандидатів до 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія оцінює загальний об’єм витрат на вибори президента в 2009 і в 2010 роках в 1,744 млрд. гривень.

За підрахунками ЦВК, в 2010 році на організацію і проведення виборів потрібно 1,532 млрд. гривень, з яких 809,3 млн. необхідно на заходи першого туру виборчої кампанії, а інші 722,77 млн. - на очікуваний другий тур виборів.

Читайте також:

Янукович чекає на патріарха в Святогірський Лаврі

Провальний візит: Януковича у Дніпропетровську ніхто не чекав

Янукович пообіцяв, що особисто відповідатиме за наступника Тимошенко

Янукович: диявол скуповуватиме душі під час виборів президента

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: