Регіонали Піскун з Калашниковим розгромили офіс партії Луценка

За повідомленням "Народної самооборони", регіонали полювали за листівками "Стоп ЗЕК", які самооборонівці хотіли поширити серед українців. Представники ПР факт пошуку листівок підтвердили.

Регіонали в офісі НС
ZHitomirNEWS.com
"Народна самооборона" заявляє, що ввечері 26 січня шість народних депутатів від фракції Партії регіонів напали на офіс житомирського представництва "Самооборони".

Про це повідомили в прес-службі НС.

"…Шість народних депутатів від Партії регіонів (серед яких були упізнані Святослав Піскун і Микола Присяжнюк), за допомогою своїх охоронців вибили двері і увірвалися в приміщення Житомирського представництва Громадянського руху "Народна самооборона", де знаходиться офіс народного депутата України Новікова", - йдеться в повідомленні.

"Перекрили джипами вулицю. В офісі рвуть запечатані пачки, перебирають і викидають документи, влаштували обшук і погром. Вони полюють за листівками "Стоп ЗЕК", які ми планували завтра поширювати по Україні. Наша позиція проста - ми проти зеків при владі", - повідомив житомирський представник "Народної самооборони".

При цьому НС звинуватила нападників у посяганні на майно народного депутата від НУНС Катерини Лук’янової, якій, згідно з повідомленням, належать ці листівки.

Листівки не мають вихідних даних, оскільки ні народний депутат, ні НС не є суб’єктами виборчого процесу, - йдеться в повідомленні.

ПР підтвердила "пошук листівок", які дискредитують їхнього лідера. І стверджують, що чинний міністр внутрішніх справ Юрій Луценко та його партійці діють порушують діюче законодавство.

В той же час Партія регіонів заявляє про виявлення близько 10 тонн друкованої продукції, спрямованої на дискредитацію кандидата в президенти Віктора Януковича, в офісі "громадянської організації "Народна самооборона" в Житомирі.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби житомирську обласну організацію ПР.

Згідно з повідомленням, ввечері 26 січня на 2 машинах до штабу громадської організації "Народної самооборони" на вулицю Лисенка, 61а у Житомирі було доставлено близько 10 тонн друкованої продукції.

Прихильники "Народної самооборони" встигли розвантажити одну машину.

Другу машину перешкодили розвантажити представники ПР - депутати Верховної Ради Микола Присяжнюк, Валерій Харлім, Святослав Піскун, Павло Климець, Сергій Рижук, довірена особа кандидата в президенти Едуард Ставицький, заступники голови житомирською облорганізації ПР Михайло Чужмір, Андрій Дяченко і Олег Калашников.

В автомобілях знаходилися листівки з символікою партії "Народна самооборона" і з гаслами проти Віктора Януковича: "Янукович - це кінець України", "Не віддай бандитам Україну", "Stop зек".

"На складі знаходиться продукція-антиреклама без початкових даних. Невідомо, хто її замовляв, хто друкував. Це є порушенням Закону "Про вибори". Всі ці листівки надруковані без вихідних даних. Друк такої продукції повинен походити з виборчого фонду кандидата в президенти", - заявив Піскун.

6 народних депутатів звернулися в Службу безпеки України, Міністерство внутрішніх справ і прокуратуру з вимогою опечатати і взяти його під охорону склад до з’ясування наявності порушення, а потім знищити листівки.

Читайте також:

Регіонали бачили, як комбінат "Україна" захоплювали особи кавказької національності

Регіонали вже готові до відставки Тимошенко та Луценка

Герман святкує "останній день помаранчевої влади"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: