Регіонали вдруге за день заблокували трибуну Ради

Партія регіонів продовжує вимагати підвищити зарплати українцям і не дає Верховній раді працювати. Засідання ВР закрито.

Народні депутати від Партії регіонів повернулися до сесійної зали Верховної ради та заблокували трибуну парламенту.

Після 11:00 до зали засідань ВР увійшли близько 40 регіоналів. Приблизно 20 із них підійшли до трибуни та заблокували підхід до неї.

Вхід у президію з боку кабінету спікера опозиціонери замкнули стільцем.

Блокування роботи парламенту регіонали пояснили необхідністю ухвалення їхнього законопроекту про підвищення рівня прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати в Україні.

"Ми просто хочемо припинити цей цирк і неподобство. Адже коаліція намагалася розглянути законопроект, де не було порівняльних таблиць, і який буде нелегітимним. І тому ми наполягатимемо на тому, щоб наші законопроекти, зокрема про підвищення прожиткового мінімуму, розглядалися в першочерговому порядку", - пояснив депутат від ПР Владислав Лук'янов.

У свою чергу, віце-спікер ВР Микола Томенко закрив засідання парламенту. Пізніше він заявив, що наступного тижня ВР навряд чи зможе продуктивно працювати.

Нагадаємо, вранці у п'ятницю, 4 вересня, регіонали вже блокували трибуну Верховної ради, але потім самі залишили сесійну залу парламенту.

Після цього Рада з великими ускладненнями відкрила свою позачергову сесію. Спочатку сесія не могла початися через відсутність на місці всього керівництва парламенту - спікера Володимира Литвина, першого віце-спікера Олександра Лавриновича та віце-спікера Миколи Томенка.

Пізніше Томенка було терміново викликано з Криму, де він перебував у відрядженні. Засідання ВР відкрилося, депутати ухвалили два законопроекти, що стосуються питань місцевого самоврядування в Україні.

Читайте також:

Рада зі скандалом відкрила позачергове засідання

Регіонали заблокували позачергове засідання Ради

БЮТ пообіцяв не битися з регіоналами у Раді

Литвин хоче загнати депутатів у шахту "провітрити мізки"

ВідеоРегіонали заблокували трибуну Ради

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: