Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Регіонали відмовляються урізати свої пенсії

Якщо Верховна рада не підтримає пенсійну реформу, то у 2014-2015 роках пенсії буде нічим платити.

На закриотому засіданні фракції Партії регіонів віце-прем'єр Сергій Тігіпко вимагає від регіоналів підтримати урядовий законопроект про пенсійну реформу.

За словами одного із депутатів, який був на зборах, Тігіпко сказав, що якщо за пенсійну реформу не проголосують, то за неї проголосує наступне скликання Верховної ради, оскільки у 2014-2015 роках пенсії буде нічим платити, пише Комерсант-Україна.

Регіонал також зазначив, що керівництво фракції мовчки слухало Тігіпка, тоді як депутати не стримували емоцій.

"Категорично проти виступили представники профспілок. Колег обурило обмеження максимальної пенсії до 10 прожиткових мінімумів. Їх аргументи зрозумілі - у нас багато депутатів пенсійного або передпенсійного віку", - зазначив депутат. На позицію віце-прем'єра ці аргументи не подіяли.

Депутат від Партії регіонів Олександр Стоян повідомив, що фракція ще не визначилася зі своєю позицією з приводу нового варіанту пенсійної реформи: "Законопроект розгляне комітет, ймовірно, його оцінить політрада Партії регіонів". Регіонал також додав, що не побачив кардинальних відмінностей нового варіанту документа від старого.

Як відомо, проект закону "Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи" Кабмін вніс до парламенту 1 червня замість відкликаного напередодні однойменного документа.

Раніше Тігіпко заявляв, що подасть у відставку, якщо до кінця сесії Верховна Рада не ухвалить пенсійної реформи.

Нагадаємо, що, реалізація пенсійної реформи залишається в переліку ключових зобов'язань України для отримання чергового траншу кредиту МВФ. При цьому розпочати її потрібно було ще в березні.

З того часу Верховна рада двічі відкладала розгляд пенсійної реформи.

Читайте також:

В Україні кількість пенсіонерів зрівнялася з кількістю працюючих

Оновлена пенсійна реформа полегшить життя жінкам і ускладнить депутатам

Азаров запропонував добровільний перехід на підвищений пенсійний вік

Кабмін: ми не обійдемось без підняття пенсійного віку

63-річна активістка FEMEN влаштувала топлес-протест проти пенсійної реформи

Залиште свій коментар

Вибір редакції