Богословську і Чорновола позбавили депутатських мандатів

Причина таких дій - "порушення положень і вимог статуту ПР". Крім того, з членів партії (але не фракції) виключили Олександру Кужель.

Крім того, з членів партії (але не фракції) виключили Олександру Кужель.

Політрада Партії регіонів на сьогоднішньому, 9 червня, засіданні ухвалила рішення виключити Інну Богословську з членів Партії регіонів, а також зі складу фракції ПР у Верховній раді і з членів політради партії за порушення положень і вимог статуту ПР. Крім того з фракції виключили Тараса Чорновола (Чорновола було виключено з членів партії ще у грудні 2008 року за власним бажанням – ще на початку жовтня він написав відповідну заяву). Про це повідомила прес-служба політсили.

Політрада, крім того, виключила Олександру Кужель з членів Партії регіонів, але не з фракції.

Нагадаємо, згідно з Конституцією, депутат, який не входить до складу парламентської фракції, за списками якої був обраний, автоматично позбавляється депутатського мандата.

Також було вирішено, що керувати виборчим штабом Віктора Януковича на президентських виборах буде Микола Азаров.

Як повідомляв ТСН.ua, 25 травня Богословська заявила, що припиняє членство в Партії регіонів, й оголосила про свій намір взяти участь у президентських виборах.

Також вона повідомила, що мала намір вийти з фракції і написала навіть відповідну заяву, але потім її розірвала.

У відповідь на це Янукович заявив, що його не дивує вихід Богословської з партії. За його словами, це довело, що у ПР панує реальна, а не показна демократія. Водночас, зауважив "регіонал", "інша річ, чому вона зробила це саме тепер, коли перед ПР стоїть завдання максимально об’єднувати сили для боротьби з кризою".

Олександра Кужель була призначена головою Держкомітету з підприємництва 21 січня цього року. Тоді прес-служба ПР повідомила, про "глибоке обурення в однопартійців", яке було викликано тим, що Кужель публічно виступила на захист Юлії Тимошенко "у той час, коли нинішній уряд України нищить підприємництво, робить неможливими умови для існування малого і середнього бізнесу".

Читайте також:

Богословська хоче стати партнером Гриценку і Яценюку

Богословська порвала свою заяву про складення депутатського мандату

Богословська вийшла із ПР і оголосила про намір стати президентом

Богословська вважає, що відбере більшість голосів у Януковича

Чорновіл: мені соромно, що я підтримав Януковича у 2004 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: