"Регіонали" вимагають примусово позбавити Москаля мандата

Регламентний комітет ВР вже підготував документи на позбавлення керівника ГУ МВС Криму та члена НУ-НС депутатства.

Регламентний комітет Верховної ради підготував документи про примусове позбавлення депутатських повноважень Геннадія Москаля.

Про це повідомили в прес-службі Партії регіонів.

"Він, як відомо, перебуває в двох дуже відповідальних іпостасях: парламентаря – члена фракції Блоку "НУ-НС", і керівника Головного управління МВС у Криму - заступника міністра внутрішніх справ", - підкреслюється в повідомленні.

У Партії регіонів зазначили, що згідно з процедурою, ці матеріали перед направленням їх до Адміністративного суду повинен підписати голова Верховної ради Володимир Литвин.

"Відповідь на питання, чи пройшов Володимир Михайлович тест на неухильне дотримання Конституції й законів України, або його позиція в цьому питанні є не більше ніж складовим елементом його передвиборчої піар-кампанії, стане відомо вже найближчим часом", - зазначили в Партії регіонів.

Як повідомлялося, 9 вересня Геннадій Москаль звернувся до лідерів партій з проханням відкликати зі складу Верховної ради автономії депутатів, пов’язаних з криміналітетом.

У зверненні Москаль повідомив "про критичну ситуацію", що склалася в кримському парламенті, де, на його думку, "ряд депутатів є членами злочинних угруповань і кримінальними авторитетами, що має негативний вплив на політичні і соціально-економічні процеси в автономії". Він також назвав деяких з них поіменно.

Народного депутата Москаля було призначено начальником ГУ МВС Криму – заступником міністра внутрішніх справ України 19 серпня.

Читайте також:

Москаль назвав, хто з кримських депутатів є кримінальними авторитетами

МВС: мер Сімферополя привласнив 160 тисяч за зразкову службу

Москаль вимагає посадити "самозваного" мера Сімферополя

Москаль знову призначений начальником міліції Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: