Регіонали втомились пояснювати Донбасу, чому ріст цін – це "покращення"

У Партії регіонів заговорили про можливість "іноді підносити і якісь солодкі пряники народу".

Мерам міст Донбасу все складніше на тлі зростання цін на продукти харчування і тарифів на послуги ЖКГ пояснювати жителям регіону, що зроблено Партією регіонів для покращення життя.

Про це мер Донецька Олександр Лук'янченко розповів у ході XXII конференції Донецької обласної організації Партії регіонів.

"Останнім часом, коли ростуть ціни на продукти першої необхідності, ціни на паливно-мастильні матеріали, на комунальні послуги, все важче і важче пояснювати простому жителеві Донбасу чому і що зроблене нашою політичною силою для покращення життя, які пріоритети отримає Донбас від реформ, що почалися", - зазначив донецький градоначальник.

В якості одного з прикладів він розповів, що жителі Донецька за послуги ЖКГ у 2010 році заплатили 1 мільярд 55 мільйонів гривень, і з цієї суми 385 мільйонів гривень одразу ж пішло на податки, а "жалюгідна частина залишилася на підтримку аварійного житлового фонду".

"В інших містах Донбасу ця ситуація ще гірше. Яка додана вартість може бути на квартирну плату на житловий фонд, якому більше 50 років?" - наголосив Лук'янченко.

"Окрім гірких пігулок, які підносяться, і неминуче супроводжують реформи, необхідно іноді підносити і якісь солодкі пряники народу. От у частині питання податку доданої вартості, зниження податків в житлово-комунальному господарстві - це основне питання. Не можна сьогодні прирівняти житлово-комунальне господарство до високо рентабельного рівня промисловості країни. А в нас усе на одному рівні і усі платять однаково", - заявив Лук'янченко.

Читайте також:

Партія регіонів пояснила, чому "покращення життя вже сьогодні" досі не настало

Губернатор Донеччини згадав Конфуція: народ має вірити правителям, а їжа - не головне

Губернатор Донеччини впевнений, що народ безбідно живе на 2,5 тис. грн

Українці витрачають на їжу більше половини своїх доходів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: