Регіонали вважають, що врятували "Луганськтепловоз" від розпилювання на металобрухт

Лідер фракції ПР Олександр Єфремов впевнений, що продаж росіянам "Луганськтепловозу" врятував підприємство від знищення.

Російські покупці "Луганськтепловозу" врятували завод від банкрутства.

Таку думку висловив лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов.

За його словами, завод отримав інвестора, який може забезпечити його замовленнями, а колектив - роботою.

"Попередньо можу сказати, що за нормального ставлення дане підприємство може бути завантажене роботою на обсяг до мільярда доларів на рік", - сказав Єфремов.

На запитання, чи вважає він прийнятною ціну, за яку було продано "Луганськтепловоз", яка за підрахунками деяких експертів дорівнює ціні декількох десятків тепловозів, Єфремов відповів:

"Ми можемо торгуватися по ціні і знищити ціле підприємство. Воно перебуває в такому стані, що якщо ми ще деякий час поторгуємося, то його можна буде лише розпиляти на металобрухт".

"Те, що підприємство отримало інвестора, який в змозі забезпечити його замовленнями, - це добре і для держави, і для підприємства, і для людей, які там працюють", - наголосив Єфремов.

Нагадаємо, у вівторок, 15 червня керуючу компанію "Брянський машинобудівний завод" (Росія) визнано переможцем конкурсу з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону з продажу 76,001% пакета акцій ВАТ "Луганськтепловоз".

Реалізаційна ціна підприємства перевищила його стартову ціну всього на 10 млн гривень (початкова вартість становила 400 млн гривень – ред.).

Голова Фонду державного майна Олександр Рябченко заявив, що ФДМУ допускав підвищення реалізаційної ціни за пакет акцій "Луганськтепловозу", що приватизовувався, в ході торгів до 500 млн грн.

Читайте також:

Фонд держмайна визнав, що продав "Луганськтепловоз" задешево

Скандальний завод "Луганськтепловоз" знову придбали росіяни

Продаж "Луганськтепловозу" буде оскаржено в суді

Україна допустить Росію до приватизації своїх стратегічних підприємств

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: