Регіонали вважають спроби позбавити їх зарплати "політичним маразмом"

Партія регіонів обурена рішенням спікера Верховної ради позбавляти депутатів зарплат за блокування роботи ВР.

Погрози Володимира Литвина позбавити депутатів зарплатні за блокування роботи парламенту мають на меті зберегти за собою крісло спікера. Про це повідомив народний депутат від Партії регіонів Ярослав Сухий.

"Усе, що говорить Володимир Литвин, це називається дитинство, і мені дуже шкода, що він так рано впав в нього. Це прояви політичного маразму. Він прекрасно розуміє і прекрасно знає, чому і хто блокує. Ці його погрози, якісь постійні залякування, фобії походять тільки від одного – від бажання перед електоратом якось відбілити свою політичну силу", – вважає нардеп.

За його словами, ПР вимагає одного – не стільки грошового підвищення зарплат, скільки офіційного визнання того, що державні соціальні стандарти грубо порушують ст. 46 Конституції і є відверто заниженими.

Ярослав Сухий переконаний, що Володимир Литвин своїми залякуваннями намагається зберегти за собою крісло спікера, про яке він стільки мріяв: "Я можу нагадати, як він разом з нами знімав Яценюка, аби звільнити для себе посаду голови Верховної ради України. Тепер він бачить, що ВР може бути просто розпущена і можуть бути назначені вибори. Ясно, що йому більше нічого не світить. А ці страхи про зарплату – це просто дитячий лепет. Такого не буває. Нехай читає закон про статус народного депутата України".

Перший заступник голови Верховної ради Олександр Лавринович вважає, що голова парламенту Володимир Литвин не уповноважений відміняти нарахування зарплати депутатам.

"Що стосується оплати праці, це вирішується на рівні законів і окремих актів Кабінету міністрів", - сказав перший віце-спікер.

При цьому Лавринович відзначив, що заробітна плата депутатів є далеко не найбільшою статтею витрат на утримання парламенту і не варто лякати депутатів тим, що у них щось відберуть.

Нагадаємо, голова Верховної ради Володимир Литвин постановив, що за дні, коли парламент не працюватиме або його робота буде заблокована, депутатам не нараховуватиметься заробітна плата.

1 і 4 вересня Партія регіонів блокувала роботу Ради з вимогою, щоб парламент насамперед розглянув підвищення соціальних стандартів.

Читайте також:

Литвин не підпише заветовані Ющенком закони, поки Рада не працюватиме

Регіонали пообіцяли більше не блокувати Раду

Спікер парламенту Канади приїхав на власні очі побачити безлад у Раді

Янукович передрік пенсіонерам холод і голод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: