Регіонали ненадовго заблокували трибуну ВР

Депутати протестують проти розгляду змін до Бюджетного кодексу без попередніх висновків Кабінету міністрів.

Народні депутати від Партії регіонів заблокувала трибуну Верховної ради. Депутати протестували проти розгляду змін до Бюджетного кодексу без попередніх висновків Кабінету міністрів по даному законопроекту.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин запросив керівників парламентських фракцій на нараду для узгодження позицій з приводу розгляду змін до Бюджетного кодексу. Перший заступник голови ВР Олександр Лавринович продовжив вести пленарне засідання парламенту.

Народні депутати провели сигнальне голосування щодо розгляду в новій редакції Закону "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України". Це питання поставив на голосування голова ВР Володимир Литвин для того, "щоб з’ясувати, чи є воля сесійного залу" розглядати даний законопроект.

При сигнальному голосуванні "за" висловився 251 народний депутат із 436 зареєстрованих у залі. Не голосувала у повному складі фракція Партії регіонів.

"За" проголосував 51 представник фракції НУ-НС, а також майже у повному складі проголосували фракції БЮТ, КПУ та Блок Литвина.

Читайте також:

Партія регіонів вимагає вигнати Вакарчука за "руйнування освіти"

Військові навчання НАТО в Криму зірвано

ВР повторно ухвалить скандальний "пивний" закон

БЮТ запропонував ПР одночасні парламентські та президентські вибори

ВідеоПР ненадовго заблокували трибуну ВР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: