Регіонали задоволені своїм результатом на Прикарпатті

ПР вважає, що їхня обласна організація на Прикарпатті домоглася навіть більшого, ніж вони сподівалися.

Партія регіонів задоволена попередніми підсумками виборів в органи місцевого самоврядування в Івано-Франківській області. Про це сказав народний депутат, голова Івано-Франківської обласної організації Партії регіонів Василь Чуднов 1 листопада.

"Як на мене, обласна організація Партії регіонів домоглася навіть більшого, ніж ми сподівалися", - сказав він.

Чуднов пояснив, що за підсумками місцевих виборів 2006 року Партія регіонів мала лише 3 депутати в Коломийській і 4 - в Івано-Франківській міських радах.

"А сьогодні ми увійшли в кожну районну й міську раду й в обласну, в тому числі. Я вважаю, що це велика перемога Партії регіонів на Івано-Франківщині", - підкреслив він.

Чуднов навів приклад, коли в його рідному селі Космачі Косівського району за попередніми підсумками за Партію регіонів проголосували 72% виборців, а в Косівськом районі - 20%.

Він також прокоментував низьку явку виборців Івано-Франківської області на місцевих виборах.

"У моєму рідному селі Космач явка на попередніх виборах завжди була 92-93%. При цьому я знаю, що 25-30% мешканців немає в селі, близько 10% - ніколи не ходять голосувати. Тобто, коли реально в селі було 60% виборців, явка становила 92-93%. Задайте собі питання: а, може, вона реальна ця явка, що відбулася на цих виборах? Може тому, що вони справді чесні й демократичні?", - зазначив "регіонал".

Відзначимо, що в Івано-Франківській області 31 жовтня взяли участь у місцевих виборах 58,2% виборців, в Івано-Франківську - 49,2%.

Все про вибори читайте тут.

Читайте також:

Результати екзит-полів: на виборах перемогла Партія регіонів

Ющенко визнав ці "недемократичні та непрозорі" вибори

Міжнародні спостерігачі не побачили системних порушень на виборах

Результати виборів мерів: екзит-поли та підрахунок голосів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: